Anno 1800 za darmo na PC

2022-04-01 0 przez Pliki

Anno 1800 za darmo na PC do pobrania pełna wersja gry w promocji Ubisoft od 12 do 19 kwietnia będzie można za darmo zagrać w Anno 1800. Dostępna będzie pełna wersja gry bez DLC. Już niecałe dwa tygodnie dzielą nas od pierwszego DLC „Seeds of Change”. Anno 1800 to gra strategiczna czasu rzeczywistego budująca miasto, opracowana przez Blue Byte.

Czy jest lepszy sposób na zwabienie swoich nie-Annoholickich przyjaciół do uniwersum Anno? Od 12 do 20 kwietnia Anno 1800 będzie dostępne za darmo ! Darmowy tydzień będzie zawierał pełną wersję podstawową bez dodatku DLC i będzie kompatybilny z trybem zapisu gry i trybem wieloosobowym. 

A czy wspomnieliśmy o naszym programie polecania znajomych? Zachęcając znajomych do gry w Anno 1800, oboje otrzymacie bezpłatnie pakiet „Sezonowe dekoracje” CDLC, jeśli Twoi znajomi kupią grę! 

Witamy w XIX wieku, epoce industrializacji, dyplomacji i odkryć. Czas ten, bogaty w wynalazki techniczne, spiski i zmieniające się sojusze, jest wspaniałą wręcz sceną dla klasycznej rozgrywki Anno. Anno 1800 zapewnia graczom wiele możliwości wykazania się swymi umiejętnościami przywódcy, niezbędnymi do tworzenia wielkich metropolii, planowania wydajnych sieci logistycznych, zasiedlania nowego, egzotycznego kontynentu, wysyłania ekspedycji na cały świat i zyskania przewagi nad rywalami za pomocą środków dyplomatycznych, handlowych i militarnych.

Anno 1800 do pobrania

łączy w sobie ukochane przez graczy funkcje znane z ostatnich 20 lat historii serii. Gra oferuje bogactwo wrażeń z budowania miast, zawiera kampanię fabularną, tryb wolnej rozgrywki z wysokim stopniem personalizacji oraz klasyczną rozgrywkę wieloosobową. W Anno 1800 powrócą takie cieszące się dużą sympatią funkcje, jak indywidualni rywale SI, transport towarów, losowo tworzone mapy, rozgrywka dla wielu graczy, przedmioty i wiele, wiele więcej.

Aby tchnąć życie w tę przełomową epokę historyczną, Anno 1800 wprowadza do bogatej tradycji swej serii wiele zupełnie nowych funkcji. Dzięki ekspedycjom gracze mogą posyłać zespoły złożone ze specjalistów na drugi koniec globu w poszukiwaniu sławy i fortuny, zaś funkcja nowej siły roboczej sprawia, że zarządzanie fabrykami staje się bardziej niż kiedykolwiek wymagające i realistyczne. I wreszcie, aby położyć rękę na czarnym złocie, które stało się siłą napędową nowej ery przemysłowej, gracze będą kolonizować Amerykę Południową.

Kierowanie kwitnącymi metropoliami wymaga umiejętności dostosowywania swej strategii do zmieniających się okoliczności. Zaspokajaj potrzeby swych mieszkańców ustanawiając najróżniejsze łańcuchy produkcji, buduj relacje z postaciami SI zamieszkującymi twój świat i twórz dobrobyt, ustanawiając dochodowe szlaki handlowe.

Pobierz Anno 1800 za darmo na komputer PC download gry https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/anno/1800