Assassin’s Creed Odyssey za darmo

2021-12-16 0 przez Pliki

Assassin’s Creed Odyssey za darmo do pobrania na PC, Xbox, Playstation pełna wersja gry dni grania za darmo od 16 do 19 grudnia. Napisz własną epicką odyseję i zostań żywą legendą Sparty w Assassin’s Creed Odyssey, inspirującej przygodzie, w której tworzysz własny los i odnajdujesz własną drogę w świecie, który jest na krawędzi. Wpływaj na bieg historii, odkrywając złożony świat, który kształtujesz swoimi decyzjami.

Weź los we własne ręce w Assassin’s Creed® Odyssey.
Od wyrzutka aż po żywą legendę, wyrusz w podróż, która odkryje przed tobą tajemnice twojej przeszłości i odmieni losy starożytnej Grecji.

WYRUSZ DO STAROŻYTNEJ GRECJI
Od gęstych i bujnych lasów, po wulkaniczne wyspy i zatłoczone miasta, wyrusz w pełną odkryć i potyczek podróż przez rozdarty wojną świat, stworzony przez bogów i ludzi.

ZAPISZ WŁASNĄ LEGENDĘ
Twoje decyzje będą wpływały na przebieg odysei. Zobacz szereg możliwych zakończeń dzięki zupełnie nowemu systemowi dialogów i mechanice dokonywania wyborów. Dobieraj wyposażenie, ulepszaj statek i rozwijaj specjalne umiejętności, by stać się legendą.

WALCZ NA NIESPOTYKANĄ DOTĄD SKALĘ
Pokaż, jaki z ciebie wojownik, biorąc udział w wielkich bitwach pomiędzy Spartą i Atenami u boku setek innych żołnierzy lub taranuj i przebijaj się przez całe floty w bitwach morskich, toczonych na całym Morzu Egejskim.

ONIEMIEJESZ Z WRAŻENIA
Zyskaj zupełnie nowe spojrzenie na przygodę dzięki Tobii Eye Tracking. Funkcja rozszerzonego widoku zapewnia szerszą perspektywę, a efekty dynamicznego oświetlenia i słońca pozwalają zatracić się w piaszczystych wydmach zgodnie z miejscem, na które patrzysz. Oznaczanie, celowanie i blokowanie celów staje się o wiele bardziej naturalne, kiedy można zrobić to samym spojrzeniem. Pozwól, by oczy zaprowadziły Cię do celu i wzbogaciły rozgrywkę.
Odwiedź stronę internetową Tobii, by sprawdzić listę kompatybilnych urządzeń.

Assassin’s Creed Odyssey to przygodowa gra akcji z elementami RPG, stworzona przez kanadyjskie studio Ubisoft Quebec i wydana przez Ubisoft. Jest to jedenasta część serii Assassin’s Creed, jej poprzedniczką jest Assassin’s Creed Origins. Akcja gry dzieje się w 431 r. p.n.e. w czasach wielkiej wojny peloponeskiej.

Pobierz Assassin’s Creed Odyssey za darmo na komputer i konsole pełna wersja gry https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/assassins-creed/odyssey