The Vanishing of Ethan Carter za darmo

2022-04-01 0 przez Pliki

The Vanishing of Ethan Carter za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w Epic Games Store od 7 kwietnia.

Grę będzie można przypisać na stałe do konta.

The Vanishing of Ethan Carter to gra przygodowa FPP stworzona przez warszawskie studio The Astronauts.

Osią napędową historii jest tytułowe tajemnicze zaginięcie Ethana Cartera, małego chłopca, który najprawdopodobniej został porwany przez bliżej niezidentyfikowanych sprawców. Na jego trop stara się wpaść główny bohater gry – Paul Prospero, prywatny detektyw posiadający zdolności paranormalne.

The Vanishing of Ethan Carter oferuje rozległy, otwarty świat, przeznaczony do swobodnej i niespiesznej eksploracji. Jest ona ważną (choć nieobligatoryjną) częścią zabawy, nagradzającą gracza dodatkowymi wskazówkami na temat dochodzenia oraz ogólnego tła fabularnego. Gra cechuje się dużą dozą nieliniowości – możemy iść dokąd chcemy i nie musimy angażować się w rozwikłanie wszystkich zagadek, jakie twórcy umieszczają na naszej drodze. Warto mieć na uwadze, że choć dolina Red Creek jest malownicza, mamy tu do czynienia z raczej posępnym miejscem, a przygodzie towarzyszy mroczna atmosfera, mogąca niejednokrotnie przyprawić gracza o ciarki na plecach.

Graj jako Paul Prospero, detektyw zainteresowany okultyzmem, który otrzymuje niepokojący list od Ethana Cartera . Zdając sobie sprawę, że chłopiec jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, Paul udaje się do Red Creek Valley, rodzinnego miasta Ethana, gdzie sprawy okazują się znacznie gorsze, niż się spodziewał. Ethan zniknął w wyniku brutalnego morderstwa, a Paul szybko zdaje sobie sprawę, że to może nie być jedyne morderstwo w Red Creek Valley, które powinien zbadać.

Zainspirowana niecodziennymi i makabrycznymi powieściami z początku XX wieku, „Zaginięcie Ethana Cartera” stanowi znaczącą ewolucję sposobu, w jaki wciąga się fabułę w grach. Gra może dotyczyć prywatnego detektywa i oferuje kilka trudnych łamigłówek, ale „Zaginięcie Ethan Carter nie jest szczególnie ciężką grą logiczną. Nacisk kładziony jest na atmosferę, nastrój i człowieczeństwo postaci.

Ale oczywiście sekrety same się nie rozwiążą, ale tylko z twoją pomocą. Wykorzystaj nadprzyrodzoną zdolność Paula do komunikowania się ze zmarłymi i własne zdolności obserwacji, aby rozwikłać tajemnice serii martwych ciał, korzeni starożytnej mrocznej siły, która czai się w Red Creek Valley, oraz losu zaginionego chłopca.

The Vanishing of Ethan Carter do pobraniaGłówne cechy

  • Odkrywaj i wchodź w interakcję z pięknym, niesamowitym światem Red Creek Valley i doświadczaj środowiska stworzonego za pomocą rewolucyjnej technologii fotogrametrii.
  • Porozmawiaj ze zmarłymi i dowiedz się, jak zginęli, aby uzyskać wskazówki , które pomogą Ci odkryć prawdę.
  • Ciesz się nieliniową historią z elementami powieści kryminalnych, kryminalnych i horrorów.
  • Zbadaj na swój własny sposób i we własnym tempie. W grze nie ma walk. Przerażające chwile nie są spowodowane szokiem i przerażeniem, ale przytłaczającym niepokojem.

Pobierz The Vanishing of Ethan Carter za darmo w Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/free-games