Apex M800 – najszybsza klawiatura mechaniczna dla graczy

2015-01-07 0 przez Pliki

SteelSeries producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował najszybszą na świecie klawiaturę mechaniczną przeznaczoną dla fanów gier – Apex M800. Jak twierdzi producent nowe mechaniczne przełączniki SteelSeries zapewniają reakcję szybszą o 25% od standardowych mechanicznych klawiatur. Dzięki połączeniu unikalnego, nisko profilowanego designu z ergonomicznym kształtem, Apex M800 idealnie sprawdza się w dynamicznych rozgrywkach, gdzie nie można stracić nawet ułamka sekundy. Funkcja n-key rollover gwarantuje, że Apex zarejestruje każde wciśnięcie klawisza – niezależnie od tego, jak szybki jest gracz. Oznacza to, że nawet użycie kilku przycisków jednocześnie nie zablokuje klawiatury, a każdy z nich zostanie prawidłowo odczytany. W Apex M800 zastosowano diody LED umieszczone w centrum każdego klawisza. Dzięki temu najnowsza klawiatura SteelSeries oferuje wyraźne, żywe podświetlenie z paletą 16.8 miliona kolorów. Jednak podświetlenie w Apex M800 to nie tylko kwestia estetyki lecz także zaawansowanych funkcji.

00002e3454aaaa23

Gracze mogą dobierać kolor poszczególnych klawiszy w zależności od profilu, preferencji czy potrzeb związanych z konkretną grą. SteelSeries współpracuje z twórcami gier, aby przygotować gotowe szablony oraz zmiany kolorów na klawiaturze, zależnych od wydarzeń w grze.

Bogaty edytor makro Apex M800 jest niezwykle intuicyjne w obsłudze. Wszystkie przyciski są programowalne – można pod nimi zapisać inny klawisz na klawiaturze, przycisk myszy, kontrolę mediów (np. play/stop), uruchomienie aplikacji czy makro. A co z bardziej zaawansowanymi ustawieniami? Również ich nie zabrakło: nagrywanie makro w locie za pomocą tylko jednego przycisku, oraz rozbudowane makro tekstowe.

Mechaniczna klawiatura dla graczy SteelSeries Apex M800 będzie dostępna w sugerowanej cenie ok. 800 PLN

Dostępna na stronie: http://steelseries.com/products/keyboards/steelseries-apex-m800-customizable-mechanical-gaming-keyboard