Ares Galaxy program do pobierania

2020-01-02 0 przez Pliki

Darmowy program Ares Galaxy do pobrania to klient sieci P2P BitTorrent udostępniany na licencji GPL. Ares program do pobierania plików ma wbudowany odtwarzacz plików graficznych, dźwiękowych oraz wideo. Program pozwala też na podgląd nie do końca pobranych plików. Najnowsza wersja Ares działa także na systemie Microsoft Windows 10.

Program Ares umożliwia download i wymienianie się takimi plikami, jak zdjęcia, muzyka, filmy, programy oraz dokumenty. Ares Galaxy ma wbudowany odtwarzacz multimedialny, który umożliwia podgląd plików, których download nie zostało jeszcze ukończone. Do dyspozycji mamy polski interfejs użytkownika, wyszukiwarkę plików oraz wbudowany czat.

Ares pobieranie plików za darmo

Program Ares Galaxy automatycznie wyszukuje więcej źródeł i pobiera pliki od wielu użytkowników jednocześnie. Zwiększ szybkość pobierania i ciesz się jednym z najłatwiejszych w obsłudze klientów BitTorrent.

Wyszukiwarka Ares Galaxy pomaga szybko znaleźć dokładnie to, czego chcesz! Podobnie jak w Google, aby uzyskać najlepszą cenę, możesz teraz uniknąć przeglądania każdej strony z torrentami lub przeprowadzania wielu wyszukiwań w sieci.

Ares Galaxy działa za zaporami ogniowymi i wymaga zerowej konfiguracji. Ares Galaxy działa dobrze również w sieciach o ograniczonym dostępie, dzięki czemu udostępnianie danych jest włączone między dwoma urządzeniami równorzędnymi za zaporą ogniową.

Ares Galaxy to BitTorrent typu peer-to-peer (P2P) klient udostępniania plików.  Ares Lite jest lepszy, to że nie zawiera programów szpiegujących ani reklam. Ares ma prosty interfejs szybkiego dostępu z wbudowanym odtwarzaczem audio / wideo, którego można używać do odtwarzania plików bezpośrednio po ich pobraniu. Ares jest łatwy w użyciu, szybki do podłączenia, z dużą prędkością pobierania. Najnowsza wersja Ares Galaxy obsługuje SHOUTcast, którego można używać do słuchania ulubionych stacji radiowych ShoutCast. Obecnie Ares jest dostępny dla systemu Windows 10, a także Windows 7, 8, Vista i Windows XP. Ares Lite Edition nie instaluje adware, spyware ani złośliwego oprogramowania. Nie musisz płacić za korzystanie.

Pobierz Ares Galaxy za darmo https://aresgalaxy.io/