WinDVD Pro odtwarzacz Blu-ray i DVD

2020-01-02 0 przez Pliki

WinDVD Pro za darmo do pobrania odtwarzacz filmów na płytach DVD i Blu-ray, oferujący wspaniałą jakość obrazu i dźwięku. Program wspiera formaty obrazu m.in.: MPEG4-AVC (H.264), MPEG-2, VC1, pozwala na dekodowanie dźwięku w technologiach Dolby Digital Plus, Digital EX, Pro Logic IIx, TrueHD i DTS-HD, Dolby Virtual Speaker, Dolby Headphone; odtwarzanie audio wysokiej jakości (96 kHz/24-bit) oraz obsługuje wszystkie obecnie stosowane formaty nośników: Blu-ray, HD DVD, Video-DVD, VCD, SVCD czy CD. Pełna wersja WinDVD Pro umożliwia też odtwarzanie pojedynczych plików wideo, również w formacie DivX. Ciekawą nowością w tej wersji programu jest również możliwość konwersji „płaskich” filmów do trójwymiarowych dla wszystkich filmów, niezależnie od tego, czy są to pliki czy płyty DVD.

Odtwarzacz Blu-ray i DVD

Zabierz Hollywood do domu dzięki wiodącemu oprogramowaniu do odtwarzania wideo, Blu-ray i DVD, Corel WinDVD Pro 12. Od filmów 4K o wysokiej rozdzielczości i HEVC (H.265 *), po filmy 3D, DVD i Blu-ray, ciesz się ogromna gama formatów z oszałamiającą jakością, dźwiękiem Dolby i nie tylko. Intuicyjne sterowanie w zaktualizowanym, nowoczesnym interfejsie pozwala łatwo dostroić obraz i dźwięk. Ponadto ciesz się płynniejszym odtwarzaniem dzięki nowej wydajności 240 kl./s.

Stwórz kinowe wrażenia w domu, w dowolnym momencie, korzystając z pełnego oprogramowania DVD i Blu-ray. Zanurz się w wysokiej jakości obrazie i dźwięku dzięki potężnym elementom sterowania wideo i audio oraz nowej obsłudze wideo 4K. Popraw kolory, ustabilizuj wstrząsy wideo i ciesz się płynniejszym odtwarzaniem dzięki obsłudze większej liczby klatek na sekundę. Zwiększ poziom dźwięku, zmniejsz hałas i ciesz się jakością dźwięku Dolby. Odtwarzaj wszystkie popularne formaty jednym kliknięciem myszy. Wkrocz do akcji dzięki zaawansowanej technologii 3D, która zapewnia niezwykle dynamiczne wrażenia wizualne. Możesz nawet konwertować swoje standardowe filmy na 3D, aby uzyskać bardziej realistyczne filmy! Darmowe pobieranie z chomikuj pełna wersja.

Pobierz WinDVD Pro za darmo pełna wersja po polsku https://www.windvdpro.com/en/