uTorrent

1 stycznia 2017 5 przez Admin

uTorrent (µTorrent) jeden z najbardziej znanych klientów sieci BitTorrent, charakteryzujący się małymi rozmiarami, niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. uTorrent umożliwia wysyłanie i pobieranie jednocześnie wielu plików w formacie torrent.

Program uTorrent pozwala na pobieranie udostępnionych przez użytkowników z całego świata różnych danych (muzyki, filmów, oprogramowania itp.), rozpowszechnianych w postaci plików z rozszerzeniem .torrent. W opcjach programu w szybki sposób ustawimy wykorzystanie łącza dla poszczególnych pozycji poprzez limit pobierania i wysyłania. Klient posiada czytnik RSS, kreator ustawień, szyfrowanie połączeń, automatyczne zamykanie systemu. Dodatkowo program uTorrent wyposażony został w czytnik RSS oraz przydatną funkcję wyłączania, resetowania lub hibernacji komputera po zakończeniu pobierania lub wykonaniu wszystkich zadań.

uTorrent

Pobieraj swoje pliki z uTorrent tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe, nie spowalniając przy tym innych internetowych aktywności. µTorrent dostępny jest dla urządzeń z systemem Android. Pobieraj ulubione rzeczy bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym.

uTorrent dostępny do pobrania na platformy Windows, Mac, Linux i Android.


Autor: uTorrent
Wersja: bezpłatna
Rozmiar: 0.84 MB
Pobierz