uTorrent

2020-01-01 3 przez Pliki

uTorrent do pobrania za darmo najlepsze narzędzie do odtwarzania i pobierania torrentów. Jeden z najbardziej znanych klientów sieci BitTorrent, charakteryzujący się małymi rozmiarami, niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. uTorrent umożliwia wysyłanie i pobieranie jednocześnie wielu plików w formacie torrent. Najlepsza aplikacja do pobierania torrentów dla początkujących.

Program uTorrent pozwala na pobieranie udostępnionych przez użytkowników z całego świata różnych danych (muzyki, filmów, oprogramowania itp.), rozpowszechnianych w postaci plików z rozszerzeniem .torrent. W opcjach programu w szybki sposób ustawimy wykorzystanie łącza dla poszczególnych pozycji poprzez limit pobierania i wysyłania. Klient posiada czytnik RSS, kreator ustawień, szyfrowanie połączeń, automatyczne zamykanie systemu. Dodatkowo program uTorrent wyposażony został w czytnik RSS oraz przydatną funkcję wyłączania, resetowania lub hibernacji komputera po zakończeniu pobierania lub wykonaniu wszystkich zadań.

uTorrent do pobrania za darmo

Pobieraj swoje pliki z uTorrent tak szybko i efektywnie, jak to tylko możliwe, nie spowalniając przy tym innych internetowych aktywności. µTorrent dostępny jest dla urządzeń z systemem Android. Pobieraj ulubione rzeczy bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym.

uTorrent Web odtwarzaj torrenty, pobierając je za darmo.

Szukaj torrentów i pobieraj je w kilku krokach. Natychmiast odtwarzaj pliki torrentowe i linki magnet strumieniowo.

uTorrent Classic oryginalna aplikacja do torrentów dla doświadczonych pobierających.

  • Pobieraj pliki torrentowe zbiorczo z komputera stacjonarnego.
  • Plik .exe jest mały i nie obciąża zasobów systemowych.
  • Zaawansowane funkcje dla doświadczonych użytkowników torrentów.

Nowy uTorrent Pro do pobrania za darmo jest szybszy, inteligentniejszy i bezpieczniejszy. Natychmiast przesyłaj torrenty. Bez czekania. Przeszukaj sieć, aby znaleźć torrenty i linki magnes. Możesz także zapoznać się z tysiącami zestawów pakietów BitTorrent związanych z programem µtorrent. Nie chcesz czekać na całkowite pobranie plików? Nie ma problemu. Dzięki µTorrent pro możesz odtworzyć plik natychmiast po rozpoczęciu pobierania. Odtwarzaj swoje pliki na urządzeniach mobilnych.

Konwertuj pliki, aby odtwarzać je na popularnych urządzeniach, takich jak iPhone’y, telefony z Androidem, iPady, konsole do gier, Apple TV i inne.

Automatyczna ochrona przed wirusami. µTorrent Pro automatycznie skanuje pobrane pliki, aby zabezpieczyć komputer przed niebezpiecznymi wirusami i złośliwym oprogramowaniem. utorrent pro darmowe pobieranie z chomikuj na komputer pc.

Pobierz uTorrent dostępny na platformy Windows, Mac, Linux i Android. https://www.utorrent.com/intl/pl/