eMule

2019-01-02 0 przez Pliki

eMule do pobrania za darmo jest klientem sieci peer-to-peer ed2k, rozwijanym na zasadach Open Source. Potrafi korzystać z tych samych serwerów i wymieniać dane z eDonkey. Aplikacja idealnie nadaje się do wyszukiwania gier, programów, filmów czy muzyki. Do ważniejszych funkcji programu zalicza się: Intelligent Control Corruption,który przyspiesza korygowanie uszkodzonych części plików, funkcja Preview pozwala na oglądanie filmów i archiwów zanim są całkowicie pobrane.

Darmowy program do oglądania filmów polecamy klienta Video Lan, funkcje Webservices i Webserver pozwalają na szybki dostęp do i z internetu, kolejka eMule i system kredytów powodują że każdy dostanie plik który wybrał, poprzez promowanie tych którzy udostępniają pliki w sieci, klienci używają kilku sieci, aby utworzyć jedną godną zaufania sieć. (ED2K, Source Exchange, Kad). Darmowe pobieranie z chomikuj emule.

Darmowy klient do udostępniania plików peer-to-peer (P2P) dla Microsoft Windows, który został uruchomiony jako alternatywa dla eDonkey2000. Do tej pory eMule jest jednym z największych na świecie i najbardziej godnych zaufania klientów udostępniających pliki P2P. eMule zawiera zaawansowane funkcje wyszukiwania, sprawdzanie plików pod kątem uszkodzeń podczas pobierania, funkcję podglądu podczas pobierania oraz system kredytowy nagradzający częste przesyłanie. Skąd ściągać filmy?

Pobierz eMule za darmo https://sourceforge.net/projects/emule/