Assassin’s Creed Chronicles Trilogy za darmo

2021-11-04 0 przez Pliki

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy za darmo w Ubisoft Store od 9 listopada do pobrania pełna wersja gry na PC do odebrania w Polskim Ubi Store . Assassin’s Creed Chronicles przenosi graczy przez trzy różne cywilizacje i epoki w historii, w tym dynastię Ming na początku jej upadku, Imperium Sikhów przygotowujące się do wojny w Indiach oraz wstrząsy następcze rewolucji październikowej.

W skład Assassin’s Creed Chronicles Trilogy wchodzą:

  • Assassin’s Creed Chronicles: China
  • Assassin’s Creed Chronicles: India
  • Assassin’s Creed Chronicles: Russia

Jako sprytny i czarujący zabójca, używaj nowych manewrów oszustwa, aby się kamuflować i łupić. Odkryj zupełnie nowy sprzęt zabójcy, taki jak talwar (zakrzywiony miecz) i czakram (okrągła broń do rzucania), aby zadawać ogromne obrażenia i oddziaływać na otoczenie.

Wciel się w Nikolaï, strzelaj do celów z ukrycia z karabinu z tłumikiem, detonuj miny z dystansu lub walcz w zwarciu z bagnetem. Odkryj wyciągarkę mechaniczną Nikolaï, wszechstronne narzędzie, które rozprowadza wstrząsy elektryczne. Graj jako Anastasia, infiltruj wąskie kanały i odkryj jej wyjątkowe Ostrze Helixa.

Rozświetl swój 2021! Świętujemy początek Chińskiego Nowego Roku z Księżycową Wyprzedażą, z tej okazji chcemy Ci zaoferować grę za free

.Assassin’s Creed Chronicles: China jest spin-offem bestsellerowego cyklu gier akcji z otwartym światem. W przeciwieństwie do pierwowzorów, opracowana przez zespół Climax Studios produkcja jest platformówką 2.5D Akcja wydanego na platformę PC, PS4 itd. Assassin’s Creed Chronicles: China została osadzona w XVI-wiecznych Chinach. Główną bohaterką gry jest Shao Jun – asasynka wyszkolona przez legendarnego Ezio Auditore da Firenze (znanego z Assassin’s Creed II i dwóch kolejnych części serii), którą mogliśmy poznać w krótkometrażowym filmie animowanym Assassin’s Creed: Embers. Heroina powraca do Państwa Środka w celu pomszczenia zamordowanych członków bractwa. Podobnie jak pozostałe gry spod znaku Assassin’s Creed, tytuł pozwala na odwiedzenie znanych miejsc, na których liście brylują Wielki Mur, Zakazane Miasto oraz Pekin. Swoją rolę w fabule odgrywają także postacie historyczne.

Assassin’s Creed Chronicles Trilogy za darmo

Wchodzimy na stronę  lub poprzez aplikację Ubisoftu

Pobierz Assassin’s Creed Chronicles za darmo pełna wersja gry https://ubisoftconnect.com/pl-PL/