GoldWave program do obróbki dźwięku

2019-10-25 0 przez Pliki

GoldWave to rozbudowane narzędzie do odtwarzania, nagrywania, edycji oraz konwersji dźwięku. Program posiada mnóstwo przydatnych funkcji i wspaniałych efektów, np.: equalizer, echo, zmiana głośności, wyciszanie wokalu, usuwanie szumu, wyciszanie, zmiana tempa, usuwanie wokalu z piosenek, zmiana tonu głosu wykonawcy. Dodatkowymi możliwościami aplikacji jest odsłuchiwanie ulubionych piosenek, dostosowanie ich podstawowych parametrów odtwarzania jak głośność, balans czy też szybkość, a także zapis na dysku komputera dźwięk z mikrofonu, starych kaset magnetofonowych, płyt gramofonowych.

GoldWave za darmo

program do zaawansowanej obróbki dźwięku cyfrowego. Pozwala na edycję, odtwarzanie, miksowanie oraz analizowanie plików audio. Aplikacja posiada wiele przydatnych efektów i filtrów. Funkcja CD audio extraction pozwala na zgrywanie ścieżek audio do popularnych formatów dźwiękowych.

GoldWave oprogramowanie do cyfrowej edycji audio

Nagrywaj • Przywróć • Konwertuj • Analizuj

GoldWave zmienia Twój komputer lub urządzenie mobilne w studio nagrań na wyciągnięcie ręki. Wykonuj wszystkie czynności, od najprostszego nagrywania i edycji po najbardziej wyrafinowane przetwarzanie, odtwarzanie, ulepszenia, analizy i konwersje audio. Zaufany i niezawodny dzięki milionom pobrań w ciągu 25 lat. Łatwy do nauczenia, więc zacznij już teraz , pobierając w pełni funkcjonalną wersję testową! Pobierz GoldWave za darmo pełna wersja Windows https://www.goldwave.com/release.php