Total Annihilation Commander Pack za darmo

2020-06-06 0 przez Pliki

Total Annihilation: Commander Pack za darmo do pobrania pełna wersja gry na GOG. Pobierz bezpłatną wersję gry DRM i zachowaj ją na swoim koncie na zawsze.

GOG.com oferuje jedną z najlepszych gier strategicznych czasu rzeczywistego, wraz z kilkoma dodatkami, w pakiecie Total Annihilation: Commander . Total Annihilation gratisów jest częścią GOG.com dorocznej sprzedaży latem która obejmowała rabaty tysięcy innych gier, jak również.

Total Annihilation pozwala graczom budować armie w futurystycznym świecie pełnym latających statków i gigantycznych mechów w trybie dla wielu graczy lub dla jednego gracza. Pakiet Total Annihilation: Commander zawiera dwa rozszerzenia do gry o nazwie The Core Contingency i Battle Tactics, które dodają misje do kampanii i dodatkowe jednostki do gry.

Chociaż Total Annihilation nigdy nie miała odpowiedniej kontynuacji, główny projektant gry Chris Taylor ostatecznie poszedł do Gas Powered Games i stworzył serię Supreme Commander, jako duchowy następca Total Annihilation .

Pobierz Total Annihilation: Commander Pack za darmo

https://www.gog.com/game/total_anihilation_commander_pack