Dying Light 2 za darmo Stay Human Ronin Pack DLC

2022-03-01 0 przez Pliki

Dying Light 2 za darmo do pobrania Stay Human: Ronin Pack DLC – część 1, 2 i 3 na konsole i PC bezpłatnie od Epic Games.

Wirus wygrał, a cywilizacja cofnęła się do średniowiecza. Miasto, jedna z ostatnich ludzkich osiedli, jest na krawędzi upadku. Wykorzystaj swoją zwinność i umiejętności bojowe, aby przetrwać i zmienić świat. Twoje wybory mają znaczenie.

Ponad dwadzieścia lat temu w Harran walczyliśmy z wirusem i przegraliśmy. Teraz znowu przegrywamy. Miasto, jedna z ostatnich dużych osad ludzkich, jest rozdarte konfliktami. Cywilizacja wróciła do średniowiecza. A jednak wciąż mamy nadzieję.Jesteś wędrowcem, który może zmienić los Miasta. Ale twoje wyjątkowe zdolności mają swoją cenę. Nawiedzany przez wspomnienia, których nie możesz rozszyfrować, wyruszasz, by poznać prawdę… i znaleźć się w strefie walki. Doskonal swoje umiejętności, aby pokonać wrogów i zdobyć sojuszników, będziesz potrzebować zarówno pięści, jak i sprytu. Odkryj mroczne tajemnice kryjące się za posiadaczami władzy, wybierz strony i zdecyduj o swoim przeznaczeniu. Ale gdziekolwiek zaprowadzą cię twoje działania, jest jedna rzecz, której nigdy nie zapomnisz pozostań człowiekiem.

OGROMNY OTWARTY ŚWIAT

Weź udział w życiu miasta ogarniętego nową mroczną erą. Odkrywaj różne ścieżki i ukryte przejścia, eksplorując liczne poziomy i lokalizacje.

KREATYWNA I BRUTALNA WALKA

Wykorzystaj swoje umiejętności parkour, aby przeważyć szalę nawet w najbardziej brutalnym starciu. Sprytne myślenie, pułapki i kreatywna broń będą twoimi najlepszymi przyjaciółmi.

CYKL DZIEŃ I NOC

Poczekaj na noc, aby zapuścić się w ciemne kryjówki Zarażonych. Światło słoneczne trzyma ich na dystans, ale gdy zniknie, potwory rozpoczynają polowanie, pozostawiając ich kryjówki do eksploracji.

WYBORY I KONSEKWENCJE

Kształtuj przyszłość Miasta swoimi działaniami i obserwuj, jak się zmienia. Ustal równowagę sił, dokonując wyborów w narastającym konflikcie i twórz własne doświadczenie.

WSPÓŁPRACA DLA 2-4 GRACZY

Graj w maksymalnie czterech graczy w trybie współpracy. Organizuj własne gry lub dołączaj do innych i zobacz, jak ich wybory przebiegały inaczej niż Twoje.

Wędruj po mieście jako samuraj bez mistrza dzięki pakietowi Ronin, który będzie dostępny w trzech częściach do pobrania jako darmowe DLC. Zbierz je wszystkie i zdobądź pełny strój oraz unikalny miecz.

Pobierz Dying Light 2 za darmo Stay Human Ronin Pack DLC gry https://www.epicgames.com/store/en-US/p/dying-light-2-stay-human–ronin-pack-part-2