AutoGK program do konwersji płyt DVD

2017-06-10 0 przez Pliki

AutoGK to program do konwersji płyt DVD do formatu DivX i XviD. Wystarczy określić źródło do kompresji, miejsce zapisu pliku, wielkość końcową pliku. Program zapisuje go w formacie avi, a jakość samego pliku jest zadowalająca. W czasie swojego działania Auto Gordian Knot „rozbija” te pliki likwidując zabezpieczenia przed kopiowaniem (np. firmy Macrovision). Sam proces przygotowania do konwersji przebiega w trzech krótkich krokach – wystarczy wybrać źródło (katalog z plikami VOB) i katalog docelowy, następnie wskazać ścieżkę dźwiękową oraz napisy i ostatecznie ustalić rozmiar pliku docelowego (np. tak, aby zmieścił się na płycie CD). Jak dodawać stałe napisy za pomocą AutoGK i konwertować na AVI DivX lub XviD. 

Jak łatwo konwertować odcinki DVD seriali telewizyjnych na DivX / XviD, korzystając z darmowego oprogramowania . Jak przekonwertować AVI za pomocą AutoGK, usunąć QPEL, GMC itp .

Auto Gordian Knot upraszcza proces konwersji DVD na AVI / DivX / XviD dla osób początkujących w Gordian Knot i przytłoczonych ogromnymi opcjami. Obsługuje także inne źródła MPEG2, takie jak HDTV, przechwyty DVB i strumienie transportowe. Nowości w wersji 2+: wejście AVI, DV, DivX, XviD.

Pobierz AutoGK https://www.videohelp.com/software/AutoGK