Video Downloader professional – pobieranie filmów z CDA

2020-01-01 0 przez Pliki

Video Downloader professional wtyczka umożliwia pobieranie filmów z CDA, YouTube i innych stron internetowych lub po prostu zebranie je w liście wideo bez potrzeby ich pobierania. Wtyczka do pobierania filmów na przeglądarki Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari i Opera.

Video Downloader professional

– Pobierz i zapisz filmy z cda i youtube i innych stron internetowych na dysk twardy
– Nowe: znaleźć filmy mp4 przy użyciu funkcji Google Chromecastem na ekranie telewizora
– Łatwo dodawać filmy wideo do swojej listy. Masz szybki dostęp do filmów cda, youtube i można je odtworzyć w dowolnym momencie, bez konieczności powrotu do oryginału na stronie internetowej. Masz również możliwość gry wideo w dowolnym rozmiarze (obecnie dostępnego w wybranych dostawców wideo, takich jak YouTube i Vimeo)

Uwaga:
Wtyczka pobieranie filmów z YouTube na dysk twardy jest zablokowane z powodu ograniczeń w sklepie Chrome.
Wtyczka pobieranie filmów chronionych (protokół RTMP) Obecnie nie jest możliwe.

Jeśli nadal chcesz pobrać filmy cda i youtube, zalecamy naszą darmową aplikację na ideodownloaderultimate dla wszystkich przeglądarek.

Polityka prywatności:
Video Downloader professional program do pobierania filmów nie zbiera ani nie wysyła żadnych danych osobowych.
Dla spersonalizowanych danych (czyli adres filmu lub jego części) jest wysyłany w następujących przypadkach:
– Podczas ręcznego dodawania filmów do listy wideo wniosek został wysłany do strony pochodzenia, aby uzyskać informacje na temat filmu (jak tytuł, miniatur)
– Podczas odtwarzania filmów wideo na liście, a następnie kod gry witryny pochodzenia jest załadowany i wykonywany.
– Po otwarciu menu Video Downloader Professional  wniosek jest wysyłany do pochodzenia znalezionych filmów cda do pobrania otrzymywać długości filmu.
– Na niektórych obsługiwanych witryn wideo, jesteśmy w trakcie ładowania dodatkowych informacji od tych miejsc, aby uzyskać adresy plików wideo.

Pobierz program do pobierania filmów z cda i youtube Video Downloader professional za darmo. Wtyczka do pobierania filmów cda, youtube na przeglądarki Firefox, Chrome, Internet Explorer, Safari i Opera.