Pinnacle Studio za darmo po polsku

2020-01-01 0 przez Pliki

Pinnacle Studio za darmo do pobrania pełna wersja po polsku program do szybkiego tworzenia filmów wideo z imprez rodzinnych, wakacji, wycieczek itp. Edytuj jak profesjonalista za pomocą oprogramowania do edycji wideo, które zapewnia moc, precyzję i kontrolę. Dzięki temu zaawansowanemu edytorowi wideo możesz precyzyjnie dostroić swoje projekty aż do pojedynczej klatki kluczowej. Uzyskaj dostęp do potężnych narzędzi audio i wideo w Pinnacle Studio free pl. Ulepsz kolor i dodaj efekty, aby odkrywać nieograniczone możliwości dzięki niezrównanym narzędziom profesjonalnego kalibru, które z pewnością odblokują Twój potencjał twórczy. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz szybką edycję, czy zarządzasz dużą produkcją wideo, pracuj płynnie dzięki potężnym i intuicyjnym narzędziom, których pragniesz.

Pinnacle Studio Ultimate jest w pełni wyposażony w profesjonalne narzędzia i zaawansowane efekty artystyczne, aby odblokować Twój potencjał twórczy. Użyj nowych masek wideo, aby ulepszyć lub usunąć obiekty w materiale filmowym, lub przekształć produkcję w stylizowany film z gradacją kolorów. Nadaj ton swojemu projektowi za pomocą efektów artystycznych Pinnacle Studio, które zamieniają dzień w noc, eliminują niedoskonałości, stabilizują wideo i wiele więcej. Kreatywne możliwości są nieograniczone dzięki intuicyjnym funkcjom .

Pinnacle Studio pobierz za darmo

z bezpłatnym szkoleniem. Od początkujących redaktorów po zaawansowanych użytkowników – najlepiej wykorzystaj Pinnacle Studio dzięki naszej obszernej bibliotece filmów instruktażowych z Discovery Center . Aby uzyskać więcej szkoleń i treści, użytkownicy po raz pierwszy korzystają z bezpłatnego 10-dniowego okresu próbnego od naszych przyjaciół ze szkolenia StudioBacklot.

Pinnacle Studio ma pakiety efektów Hollywood FX Volumes 1–3, w których znajdziemy szereg efektów tematycznych podzielonych na takie kategorie jak wesela, sport, wyścigi, wojsko, taniec, kosmos itp. Atutem aplikacji jest przeciąganie i upuszczanie klipów, zdjęć, tytułów, efektów i muzyki na linię czasu, podgląd przygotowywanego filmu w czasie rzeczywistym za pomocą okna odtwarzacza lub w trybie pełnoekranowym, funkcję automatycznego tworzenia muzyki do długości filmu oraz bazę ponad 2000 2D/3D efektów, przejść i innych materiałów, w tym profesjonalnych efektów firmy Red Giant stosowanych w wielu kasowych produkcjach hollywoodzkich (m. in. Star Wars, Piraci z Karaibów, Avatar). Darmowe pobieranie z chomikuj.

Pobierz Pinnacle Studio za darmo po polsku pełna wersja. https://www.pinnaclesys.com/en/products/studio/