AVG AntiVirus Free

2020-01-01 0 przez Pliki

AVG AntiVirus FREE to bezpłatny program do ochrony antywirusowej dla użytkowników prywatnych. Idealna dla komputerów używanych tylko do przeglądania internetu i korzystania z sieci społecznościowych. Jeśli dodatkowo korzystasz z zakupów i bankowości online, potrzebujesz również zapory dostępnej w wersji AVG Internet Security. Do kompleksu AVG AntiVirus Free Edition zalicza się skaner główny oraz skaner rezydentny, który monitoruje każdy uruchamiany plik, skaner poczty e-mail (współpracujący m.in. z Microsoft Outlook, Outlook Express), filtr anty-spyware, ograniczający dostęp do informacji na komputerze dla programów szpiegujących i komponentów reklamowych. Dodatkowo posiada LinkScanner, który ma chronić przed niebezpiecznym stronami internetowymi.

Od momentu jego zainstalowania przez cały czas w tle uruchomiony będzie podstawowy element służący ochronie komputera, czyli monitor antywirusowy – jego ikona widoczna jest w zasobniku systemowym. Monitor w czasie rzeczywistym kontroluje wszystkie aktywności użytkownika chroniąc go przed zagrożeniami. Na uwagę zasługują rozbudowane możliwości darmowej wersji antywirusa AVG – aplikacja potrafi m.in. kontrolować pocztę e-mail na obecność zainfekowanych załączników, chronić przed spywarem i rootkitami oraz posiada skaner plików uruchamiany na żądanie.

Darmowy AVG AntiVirus Free Edition do ściągnięcia po polsku posiada usprawniony silnik skanujący, który jest wydajniejszy w stosunku do wcześniejszych wersji, a także posiada nowy inteligentny system skanowania z funkcją zapamiętującą certyfikowane, bezpieczne pliki – program skanuje w takim wypadku tylko nowe pliki w komputerze użytkownika. Dodatkowo, AVG AntiVirus Free Edition został wyposażony w moduł ochrony sieci społecznościowych, który w czasie rzeczywistym sprawdza linki, z których korzysta użytkownik przeglądając Facebooka i MySpace. Użytkownicy systemów Windows Vista oraz Windows 7 mogą skorzystać z gadżetu dodającego się na pulpit, dzięki któremu uzyskają szybki dostęp do funkcji skanowania i aktualizacji. AVG AntiVirus Free Edition pełna wersja do pobrania za darmo posiada również składnik PC Analyzer, którego zadaniem jest usuwanie błędnych wpisów w rejestrze systemowym, a także niepotrzebnych plików, które z czasem zajmują coraz więcej miejsca na dysku twardym. Dzięki niemu możemy w łatwy sposób zadbać o kondycję naszego komputera.

Wymagania systemowe: Windows 10, 8, 7, Vista, XP. MAC OS X 10.8 Mountain Lion lub nowszy. Pobierz AVG Antywirus na Android .

Pobierz całkowicie za darmo najchętniej wybierany darmowy antywirus AVG FREE AntiVirus https://www.avg.pl/pobierz/avg-free/formularz