Battlefield 4 Chińska Nawałnica za darmo na Origin

2021-06-27 0 przez Pliki

Battlefield 4: Chińska Nawałnica za darmo na Origin na PC do pobrania. Dodatek Chińska Nawałnica do Battlefield 4 ponownie jest dostępny na Origin za darmo.

Nadeszła pora na kolejne starcie. Zupełnie nowe lokacje, uzbrojenie i gadżety oraz niedostępne dotąd pojazdy latające. Chińska Nawałnica, pierwszy dodatek do Battlefield 4, wystawi twoje umiejętności na jeszcze cięższą próbę.

Zdominuj nieprzyjaciół na czterech nowych mapach zlokalizowanych na terytorium Chin kontynentalnych. Błyskawicznie przemieszczaj się po polu walki motocyklem crossowym. Korzystaj z dwóch nowych bezzałogowców – jednego dla żołnierza wsparcia i drugiego dla zwiadowcy.

Oprócz tego Chińska Nawałnica zawiera nowy tryb rozgrywki zwany Bitwą Powietrzną oraz dostępną w trybie dowódcy funkcję ataku sieciowego. Każdy fan Battlefield znajdzie tu coś dla siebie.

Główne cechy

• Mapy do trybu wieloosobowego: Wojna na terytorium Chin z udziałem 64 graczy. Kontynuuj walkę na nowych mapach: Jedwabny Szlak, Pasmo Ałtaju, Szczyty Guilin i Smocza Przełęcz.

• Nowe uzbrojenie, pojazdy i gadżety: Korzystaj z pięciu dodatkowych broni, dzięki którym staniesz się w Battlefield 4 jeszcze większym zagrożeniem. Eliminuj wrogów przy pomocy nowego samolotu bombowego i pędź przez pola bitew na motocyklu crossowym. Żołnierz wsparcia i zwiadowca otrzymują do swojej dyspozycji zupełnie nowe drony.

Minimalne wymagania sprzętowe
System: y
Procesor (AMD): Athlon X2 2,8 GHz
Procesor (Intel): Core 2 Duo 2,4 GHz
Pamięć: 4 GB
Dysk twardy: 30 GB
Karta graficzna (AMD): AMD Radeon HD 3870
Karta graficzna (NVIDIA): Nvidia GeForce 8800 GT
Pamięć graficzna: 512 MB

Zalecane wymagania sprzętowe
System: Windows 8 64-bity
Procesor (AMD): Sześciordzeniowy
Procesor (Intel): Czterordzeniowy
Pamięć: 8 GB
Dysk twardy: 30 GB
Karta graficzna (AMD): AMD Radeon HD 7870
Karta graficzna (Nvidia): NVIDIA GeForce GTX 660
Pamięć graficzna: 3 GB

Pobierz Battlefield 4 Chińska Nawałnica za darmo pełna wersja na komputer PC po polsku https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-china-rising