Death Stranding za darmo

2020-07-10 0 przez Pliki

Death Stranding za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji przy zakupie wybranej karty graficznej GeForce RTX z serii 20.

Odkryj świat całkowicie odmieniony przez zjawisko zwane Death Stranding. Wcielisz się w postać Sama Bridgesa, który krok po kroku stara się na nowo poskładać w całość rozbitą rzeczywistość. Platforma NVIDIA GeForce RTX ożywia rozgrywkę gry dzięki niezrównanej wydajności gamingu i jakości obrazu, napędzanych techniką NVIDIA DLSS 2.0.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i odbierz grę Death Stranding na PC przy zakupie objętej promocją karty graficznej GeForce RTX z serii 20, wyposażonego w taki układ GPU gamingowego komputera stacjonarnego lub laptopa.

Firmy NVIDIA, 505 Games oraz Kojima Productions ogłosiły dzisiaj akcję „Wyrusz w podróż”, w ramach której gracze, którzy zakupią w sklepie biorącym udział w akcji kartę graficzną GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060 (jak również laptopa lub komputer w nią wyposażonego) otrzymają kod Steam umożliwiający pobranie cyfrowej wersji gry Death Stranding w wersji PC. Promocja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 29 lipca 2020 roku. Pobierz Death Stranding za darmo pełna wersja gry po polsku.

Lista sklepów biorących udział w promocji dostępna jest na stronie internetowej. https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/death-stranding-bundle/