Death Stranding za darmo

2022-12-25 0 przez Pliki

Death Stranding za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji w Epic Games Store od 25 do 26 grudnia do godziny 17:00

Legendarny twórca gier Hideo Kojima przedstawia swoje nieszablonowe dzieło, teraz w rozszerzonej edycji DIRECTOR’S CUT. Jako Sam Bridges masz za zadanie nieść nadzieję ludzkości poprzez zjednoczenie ostatnich ocalałych żyjących w zdziesiątkowanej Ameryce.

W przyszłości tajemnicze zdarzenie zwane Wdarciem Śmierci otworzyło drzwi pomiędzy wymiarami żywych i umarłych, przez co okropne stworzenia z zaświatów przemierzają teraz zniszczoną Ziemię, zamieszkałą przez niedobitki społeczeństwa.

Jako Sam Bridges masz za zadanie nieść nadzieję ludzkości poprzez zjednoczenie ostatnich ocalałych żyjących w zdziesiątkowanej Ameryce.
Czy scalisz zrujnowany świat – krok po kroku?

DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT na PC oferuje tryb WYSOKIEJ PŁYNNOŚCI, TRYB ZDJĘĆ i OBSŁUGĘ MONITORÓW ULTRA-WIDE. Gra zawiera również zawartość nawiązującą do serii gier HALF-LIFE autorstwa Valve Corporation oraz Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red. Social Strand System™: bądź w kontakcie z graczami na całym świecie.

Wszystkie egzemplarze gry zawierać będą ponadto:

• Fragmenty cyfrowego albumu „The Art of DEATH STRANDING” (wyd. Titan Books)
• Naszywki na plecak
• Kombinezon Drużyny Przesyłki Specjalnej Bridges (złoty)
• Personalizację kapsuły ŁD (złoty chiral)
• Rękawice mocy (złote)
• Kombinezon Drużyny Przesyłki Specjalnej Bridges (srebrny)
• Personalizację kapsuły ŁD (omnireflektor)
• Rękawice mocy (srebrne)

Upewnij się, że kupujesz właściwą wersję DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT.

Jeśli posiadasz już DEATH STRANDING, możesz uaktualnić grę do wersji DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT za niższą cenę. Aby otrzymać możliwość uaktualnienia do DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT po niższej cenie, musisz mieć zakupioną grę DEATH STRANDING na tej platformie.

Jeśli nie masz zakupionej gry DEATH STRANDING, możesz kupić DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT po pełnej podanej cenie.

Radzimy nie usuwać DEATH STRANDING z komputera, aż ukończysz pobieranie DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT i przeniesiesz pliki zapisu do DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT.

Odkryj świat całkowicie odmieniony przez zjawisko zwane Death Stranding. Wcielisz się w postać Sama Bridgesa, który krok po kroku stara się na nowo poskładać w całość rozbitą rzeczywistość. Platforma NVIDIA GeForce RTX ożywia rozgrywkę gry dzięki niezrównanej wydajności gamingu i jakości obrazu, napędzanych techniką NVIDIA DLSS 2.0.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i odbierz grę Death Stranding na PC,.

Gra do odebrania od 25 grudnia, 17:00 do 26 grudnia, 16:59

Death Stranding to przygodowa gra akcji. Tytuł wyszedł spod rąk pracowników studia Kojima Productions i został wydany przez Sony Interactive Entertainment.

Pobierz Death Stranding za darmo pełna wersja gry po polsku od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/death-stranding-directors-cut