BIOMUTANT za darmo

2021-10-29 0 przez Pliki

BIOMUTANT za darmo pełna wersja gry do pobrania w ciągu najbliższego weekendu, w ramach oferty Xbox Free Play Days, posiadacze abonamentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate będą mogli przetestować za darmo fajne gierki. BIOMUTAN to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów.

W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona są podzielone. Zdecyduj o losie tego świata – czy będziesz zbawicielem czy poprowadzisz go ku jeszcze większemu mrokowi?

NOWE SPOJRZENIE NA TRZECIOOSOBOWĄ WALKĘ

System starć oparty na sztukach walki daje pełną swobodę poruszania się z jednoczesnym wykorzystaniem strzelania, walki wręcz oraz mocy mutacji. Opanowanie nowych form wung-fu poprzez postępy oraz dzięki napotykanym mistrzom zwiększy wachlarz Twoich możliwości i sprawi, że walka zawsze będzie emocjonująca.

ROZWIJAJ ROZGRYWKĘ

Będziesz w stanie zmodyfikować swój kod genetyczny, by zmienić wygląd i sposób prowadzenia postaci. Wpłynie to na Twoje atrybuty, zaś nękające świat biozanieczyszczenie doprowadzi do mutacji pokroju Formy Żółwia czy Śluzowej Bańki, z kolei radioaktywność występująca w bunkrach z Dawnoświata wpłynie na Twój umysł i odblokuje mutacje psioniczne, takie jak telekineza, lewitacja i nie tylko.

BIOMUTANT

W tworzeniu broni masz pełną swobodę. Dowolnie łącz części, by stworzyć unikatowe bronie tnące czy miażdżące jedno- lub dwuręczne. Rewolwery, karabiny i strzelby można zmodyfikować korkociągami albo akumulatorową piłą mechaniczną, a pełne bioskażonego szlamu fiolki dodatkowo poszerzą Twój arsenał bojowy. Podczas przygód napotkasz także postacie, które stworzą wyjątkowe przedmioty tylko dla Ciebie, takie jak bioniczne skrzydła czy pakiet skoku, a nawet umożliwią modyfikowanie automatona — Twojego złomiastego towarzysza!

PRZYGOTUJ SIĘ NA PRZYGODĘ

Masz pełną swobodę, jeśli chodzi o przygotowanie swojej postaci. Nie tylko w kwestii broni, jakie dla niej stworzysz, ale i ekwipunku, który wykorzystasz. Maska przeciwgazowa i butla z tlenem pozwolą Ci zbadać Śmiercisfery, odporne na działanie temperatur stroje umożliwią zapuszczenie się w najmroźniejsze rejony, a sprzęt ochronny pozwoli Ci także stawić czoła bioskażonym stworzeniom — wybór należy do Ciebie.

PRZETRWAJ W TĘTNIĄCYM ŻYCIEM OTWARTYM ŚWIECIE

Możesz swobodnie przemierzać świat oraz tereny ukryte pod jego powierzchnią — pieszo, w mechu, na skuterze wodnym, w balonie czy na wyjątkowych wierzchowcach. Zbadaj ginące dzikie tereny, tunele i się bunkrów podziemnego świata, zdobądź górskie szczyty lub zapuść się w głąb archipelagu. Ten żywy i kolorowy świat gry pełen jest miejsc do odkrycia, tajemnic do rozwiązania, a także stworzeń i wyjątkowych postaci, z którymi możesz nawiązać kontakt.

NIECODZIENNA HISTORIA Z NIEZWYKŁYM ZAKOŃCZENIEM

Twoje czyny mają ogromny wpływ na rozwój wydarzeń w historii, w której nowy świat czeka zagłada. W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona są podzielone i tylko ktoś silny może je albo zjednoczyć, albo zniszczyć…
Każdy etap Twoich zmagań podczas podróży jest komentowany przez narratora, jednak tylko Twoje działania i wybory zdecydują o tym, jak zakończy się walka o przetrwanie.

Pobierz Biomutant za darmo na Xbox gry po polsku https://www.microsoft.com/pl-pl/p/biomutant/bsn8bs8f8bbj?ocid=AID2200057_aff_7811_1243925&cid=msft_web_collection