Beniamin kontrola rodzicielska za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Beniamin kontrola rodzicielska za darmo program zapewniający bezpieczny dostęp do zasobów sieci Internet po polsku. Blokuje dostęp do stron, zgodnie z ustawieniami ustalonymi przez osobę nadzorującą komputer oraz ogranicza dostęp do wybranych funkcjonalności (np. komunikatory, listy dyskusyjne, ściąganie plików z sieci, poczta e-mail, zarządzanie dostępem do serwisów video i społecznościowych).

Jak działa program do kontroli rodzicielskiej?

Filtruj internet i kontroluj komputer. W łatwy sposób możesz filtrować treści w internecie i analizować aktywność na komputerze.

System śledzi strony internetowe, które odwiedza użytkownik oraz jego działania w sieci, pod kątem dostępu do niepożądanych treści, na przykład stron o tematyce erotycznej. Blokowanie stron porno przed dziećmi. Program skutecznie blokuje niepożadane treści w internecie . Zdalna kontrola nad komputerem dziecka.

Program powstał pierwotnie z myślą o najmłodszych użytkownikach Internetu, jednak dzięki rozbudowanej konfiguracji może być również użyty w firmach i instytucjach, do aktywnego kontrolowania dostępu do sieci. Jeżeli program na podstawie zdefiniowanych reguł uzna, że strona nie powinna być pokazana, wówczas dostęp do takiej strony zostaje zablokowany i zostaje wyświetlony komunikat: STOP – Dostęp do strony zablokowany! Dodatkowo, w dolnej części komunikatu, znajduje się informacja o przyczynie zablokowania dostępu do strony.

Program do kontroli rodzicielskiej ograniczenie czasu spedzanego przy komputerze. Przyczyn zablokowania może być wiele, np: Treści dla dorosłych, Definicje użytkownika, Blokada reklam, itd. Program po zainstalowaniu działa bez rejestracji.

Pobierz Beniamin kontrola rodzicielska za darmo na Windows 10 / 8 / 7  i Android https://beniamin.pl/pobierz.html