Fraps program do nagrywania gier

1 stycznia 2020 0 Pliki

Fraps to darmowy program do nagrywania gier i tworzenia zrzutów ekranowych oraz nagrywania sekwencji wideo z gier – od 1 do 120 fps, w rozdzielczości do 2560×1600, zarówno korzystających z DirectX, jak i OpenGL.

Darmowy program do nagrywania gier Fraps posiada kilka ważnych narzędzi, umożliwiających wykorzystanie go w grach, a mianowicie: Benchmark – mierzy wydajność całego komputera, czas wyświetlania klatek na sekundę(FPS) itp. Generuje statystki, które możemy zapisać na dysku komputera.

Screen Capture – narzędzie do wykonywania zrzutów ekranowych. Program całkowicie automatycznie zrobi zrzuty ekranu z każdego momentu, w jakim użytkownik będzie chciał i zapisze je w wybranym folderze;

Realtime Video Capture – cyfrowy magnetowid, który zapisuje obraz w czasie rzeczywistym. Dzięki narzędziu możemy nagrać ulubione momenty z gry w rozdzielczości nawet do 2560×1600.

Fraps program do nagrywania gier

to uniwersalny program Windows, który można stosować w grach korzystających z technologii DirectX lub OpenGL graficzną. W bieżącej wersji program Fraps wykonuje wiele zadań i może być określony jako:

Benchmarking Software – Pokaż, ile klatek na sekundę (FPS) otrzymujesz w rogu ekranu. Dokonywanie niestandardowych pomiarów wydajności i mierzenie szybkości wyświetlania klatek pomiędzy dwoma punktami. Zapisywanie statystyk na dysku i wykorzystać je do własnych opinii i wniosków.

Program do przechwytywania ekranu – zrzut ekranu z naciśnięciem klawisza! Nie ma potrzeby, aby wkleić do programu farby każdym razem chcesz nowy strzał. Twoje zrzuty ekranu są automatycznie nadana nazwa i czas.

Program przechwytywania video w czasie rzeczywistym – Czy kiedykolwiek chciałeś, aby nagrać film podczas grania w swoje ulubione gry? Dołącz do rewolucji Machinima! Wyrzuć magnetowid, zapomnij o kamerze DV; nagrywanie gier nigdy nie było tak proste! Fraps może przechwytywać audio i video do 7680×4800 z szybkością niestandardowy ramkę od 1 do 120 klatek na sekundę!

Darmowe pobieranie z chomikuj Fraps po polsku. Wszystkie filmy są nagrywane w znakomitej jakości.

Pobierz Fraps za darmo pełna wersja program do nagrywania gier na Windows. https://www.fraps.com/download.php