Aven Colony za darmo

2021-10-28 0 przez Pliki

Aven Colony za darmo gra do pobrania w pełnej wersji w Epic Games Store od 4 listopada Fajna gra budowanie miasta w kosmosie.

Gry będzie można przypisać od godziny 17

Odkryj Aven Prime – obcą planetę pustyni, tundry i dżungli lata świetlne od Ziemi. Aven Colony stawia cię na czele pierwszej pozasłonecznej osady ludzkości, w której budujesz i rozwijasz swoje małe kolonie w ogromne, rozległe miasta, jednocześnie radząc sobie z wyzwaniami, jakie napotykają osiedlając się w nowym świecie.

Buduj infrastrukturę kolonii, dbać o dobro swoich obywateli, zarządzać zasobami i kierować swoją kolonią do dobrobytu na tle surowych i często niebezpiecznych rzeczywistości egzotycznego świata Aven Prime.

KLUCZOWE CECHY:

COLONIZE ANIEN WORLD: Zbuduj nowy dom dla ludzkości na świecie z atmosferą o niskiej zawartości tlenu, ekstremalnymi burzami elektrycznymi, burzami sztormowymi, diabelskimi pyłami, śmiercionośnymi wybuchami gazów toksycznych z kominów geotermalnych i dniami tak długimi, że mają swoje pory roku. Przeglądaj różnorodne biomy, od bujnych terenów podmokłych po dużo mniej pustynne i arktyczne.

POZNAJ LOKAL: Spotkaj różnorodne obce formy życia, w tym gigantyczne sandwormy, śmiertelne zarazy i zakaźną infekcję grzybiczą znaną jako „Creep”.

NADZÓR SWOICH KOLONISTÓW: Założenie nowego świata może być stresujące. Jako nowy gubernator kolonii będziesz musiał pracować w nadgodzinach, aby pomóc kolonistom w radzeniu sobie z nowym środowiskiem. Korzystając z 12 różnych trybów „nakładki”, można zarządzać kolonią Upraw, Obywatelami, szczęściem, przestępczością, powietrzem, elektrycznością, zatrudnieniem, zasobami, dojazdami, strukturami, trutniami i wodą. Zdobądź szacunek swoich kolonistów i awansuj do stopnia od gubernatora kolonii do prezydenta ekspedycji!

ODKRYJ PRZESZŁOŚĆ: Świat Aven Prime ma wiele sekretów. Zagraj w pełną kampanię dla pojedynczego gracza i weź udział w historii, która ujawnia niektóre z wielu sekretów tego odważnego nowego świata.

BUDUJ PRZYSZŁOŚĆ: Użyj dronów konstrukcyjnych, aby zbudować dziesiątki rodzajów struktur, w których mieszczą się Twoi koloniści, ustalaj szlaki handlowe, witaj imigrantów i wiele więcej! Wzbogać swoje istniejące budynki o kilka poziomów ulepszeń, aby wyprowadzić swoją kolonię na nowy poziom!

SYSTEM EKSPEDYCJI: Rozmieszczaj swój zespół pionierów, aby eksplorować kosmiczne ruiny, odzyskiwać artefakty, naprawiać rozbite naczynia i ratować zagubionych odkrywców. Przygotuj się do walki z gniazdami zarazy i pełzania, jednocześnie walcząc z odłamkami, rebeliantami i pozostałymi strażnikami robota Aven Prime, które zagrażają twojej nowej cywilizacji.

PRZYGOTOWANIE DO ZIMA: W pełni funkcjonalny cykl dzień / noc i sezonowy. Zimą Aven Prime zamarza – gospodarstwa nie będą uprawiać żywności, a panele słoneczne będą generować znacznie mniej energii elektrycznej. Podejmij środki, aby przetrwać w tym trudnym klimacie!

Aven Colony do pobrania

Gra strategiczna typu city builder, w której gracz trafia na planetę Aven Prime, wcielając się w założyciela jednej z pierwszych pozaziemskich kolonii.

Akcja Aven Colony rozgrywa się w dalekiej przyszłości, kiedy to podróże międzygwiezdne stały się faktem. Gracz trafia na planetę Aven Prime, gdzie musi zmierzyć się nie tylko ze standardowymi problemami związanymi z zarządzaniem społecznością, lecz także miejscowymi zagrożeniami pokroju agresywnej fauny oraz ekstremalnego klimatu. Historię globu, będącego kolejnym domem ludzkości, poznajemy w trakcie fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza.

Zabawę rozpoczynamy od skromnego, naszpikowanego zaawansowaną technologią przyczółka, który z czasem staje się bazą z prawdziwego zdarzenia

Pobierz Aven Colony za darmo pełna wersja po polsku i inne darmowe gry https://www.epicgames.com/store/pl/free-games