Blasphemous za darmo do pobrania

2021-09-09 0 przez Pliki

Blasphemous za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w ramach Xbox Free Play Days.

Na krainę Cvstodia i wszystkich jej mieszkańców spadła paskudna klątwa – znana jest po prostu jako Cud.

Graj jako Pokutnik — jedyny ocalały z masakry „Cichego smutku”. Uwięziony w niekończącym się cyklu śmierci i odrodzenia, Twoim zadaniem jest uwolnienie świata od tego strasznego losu i dotarcie do źródła swojej udręki.

Poznaj ten koszmarny świat pokręconych religii i odkryj jego wiele sekretów ukrytych głęboko w jego wnętrzu. Użyj niszczycielskich kombinacji i brutalnych egzekucji, aby pokonać hordy groteskowych potworów i tytanicznych bossów, gotowych rozerwać cię na strzępy. Zlokalizuj i wyposaż relikwie, różańce i modlitwy, które wzywają moce niebios, aby pomogły ci w dążeniu do przełamania twego wiecznego potępienia.

Poznaj nieliniowy świat: Pokonaj przerażających wrogów i śmiertelne pułapki, przemierzając różnorodne krajobrazy i szukaj odkupienia w mrocznym, gotyckim świecie Cvstodia.

Brutalna walka: uwolnij moc Mea Culpy, miecza zrodzonego z poczucia winy, aby zarżnąć swoich wrogów. Zdobywaj niszczycielskie nowe kombinacje i specjalne ciosy, usuwając wszystko na swojej drodze.

Egzekucje: uwolnij swój gniew i rozkoszuj się krwawym ćwiartowaniem swoich przeciwników – wszystko w pięknie renderowanych, perfekcyjnych pikselowych animacjach egzekucji.

Dostosuj swoją konstrukcję: odkrywaj i wyposażaj relikwie, różańce, modlitwy i serca z mieczami, aby uzyskać nowe umiejętności i premie do statystyk, których potrzebujesz, aby przetrwać. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami, które pasują do Twojego stylu gry.

Opis Na krainę Cvstodia i wszystkich jej mieszkańców spadła paskudna klątwa – znana jest po prostu jako Cud.

Graj jako Pokutnik jedyny ocalały z masakry „Cichego smutku”. Uwięziony w niekończącym się cyklu śmierci i odrodzenia, Twoim zadaniem jest uwolnienie świata od tego strasznego losu i dotarcie do źródła swojej udręki.

Blasphemous do pobrania

to gra wideo Metroidvania opracowana przez hiszpańskie studio The Game Kitchen i wydana przez Team17. Gra została wydana na Nintendo Switch, Microsoft Windows, PlayStation 4 i Xbox One 10 września 2019 r.

Pobierz Blasphemous za darmo pełna wersja gry po polsku.

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/blasphemous/9p0478ztxlz4?activetab=pivot:overviewtab