TopSpin 2K25 za darmo gra na Xbox i Steam

2024-06-07 0 przez Pliki

TopSpin 2K25 za darmo do pobrania gra w tenisa na Xbox i Steam. Darmowy weekend z grą tenisową TopSpin. Seria powraca z udziałem licznych legend tenisa i możliwości tworzenia własnych zawodników i zawodniczek.

OSIĄGNIJ ZWYCIĘSTWO W TRYBIE CAREER GRAND SLAM.

Podróżuj po świecie jako obiecujący zawodnik, zmagaj się z największymi legendami tenisa i zdominuj kort centralny turniejów Wimbledon, Roland-Garros, US Open i Australian Open, walcząc o tytuł Grand Slam® Champion w trybie MyCAREER. RYWALIZUJ W KULTOWYCH OBIEKTACH W TopSpin 2K25 odwiedzisz najbardziej znane korty na całym świecie. W grze zobaczysz wszystko, od czterech turniejów Grand Slam® aż po pełne przepychu międzynarodowe stadiony takie jak Indian Wells, La Caja Mágica, Pala Alpitour, Foro Italico i nie tylko. LEGENDY TENISA I WSCHODZĄCE GWIAZDY Wciel się w kultowych zawodników, takich jak Roger Federer i Serena Williams, lub serwuj widzom niesamowite emocje jako Carlos Alcaraz, Iga Świątek, Frances Tiafoe, Andre Agassi i inni. Wybieraj spośród 24 profesjonalistów i wykorzystaj ich ponadprzeciętną moc oraz finezję przeciwko innym graczom, lokalnie bądź sieciowo. ZDOMINUJ KORTY W TRYBIE SIECIOWYM Poddaj próbie swojego pełnego zapału zawodnika MyPLAYER i popisz się tenisowymi umiejętnościami w trybie World Tour lub rozpocznij 2K Tour jako jeden z grywalnych zawodowców, aby zmierzyć się z graczami z całego świata dzięki obsłudze gry międzyplatformowej.

TRENUJ Z JOHNEM MCENROE Od potężnych serwisów aż po sprytne skróty – w akademii TopSpin Academy John McEnroe wyniesie Twoje umiejętności na legendarny poziom. Seria ćwiczeń i wyzwań pozwoli Ci doszlifować swoją technikę i opanować zaawansowane metody sterowania, dzięki czemu będziesz w stanie ograć rywali na każdej nawierzchni. SPERSONALIZUJ SWOJEGO ZAWODNIKA MyPLAYER Stwórz zawodnika MyPLAYER zgodnego z Twoim stylem gry i zdefiniuj jego wygląd na korcie! Zmień atrybuty zawodnika dzięki licznym opcjom personalizacji, a jeśli zechcesz, zdobądź trenerów oraz akcesoria i sprzęt marek adidas, HEAD, Lacoste, New Balance, Nike, Wilson i nie tylko. Niektóre części gry, w tym tryb wieloosobowy online i inne funkcje online, nie są dostępne dla kont dziecięcych. „Dziecko” oznacza graczy w wieku poniżej 13 lat, chyba że obowiązujące przepisy stanowią inaczej. Do uruchomienia gry wymagane jest konto 2K.

Pobierz Top Spin 2K25 za darmo na Xbox https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/topspin-2k25-na-xbox-series-xs/9PFFFC22W27M lub komputer ze Steam https://store.steampowered.com/app/1785650/TopSpin_2K25/