Call of Duty Modern Warfare 2 za darmo

2023-04-19 0 przez Pliki

Call of Duty: Modern Warfare 2 za darmo graj 7 dni w promocji na konsole PS4 / PS5 / Xbox / PC.

Przez ograniczony czas graj w trybie wieloosobowym w Call of Duty: Modern Warfare II ZA DARMO! Okres bezpłatnego dostępu zawiera ulubione przez fanów tryby 6 na 6 oraz zupełnie nowy tryb trzeciej osoby na mapach takich jak Przesyłka, Farma 18 i El Asilo! Wejdź na nową, ponownie wczytaną mapę wieloosobową sezonu 02 „Himmelmatt Expo” i w innych lokalizacjach, a także uzyskaj dostęp do odcinka Special Ops Raid 01. Od 19 kwietnia przez tydzień gracze z bezpłatnym dostępem mogą walczyć na sześciu mapach dla wielu graczy i różnych trybach gry, a także w pierwszym rajdzie w trybie współpracy. Zaproś przyjaciół i rodzinę do rywalizacji, bez względu na to, czy byli członkami twojej drużyny w Call of Duty: Warzon 2.0, czy też rzucają się do walki po raz pierwszy.

Zadzwoń do przyjaciół i rodziny: bitwa w Call of Duty Modern Warfare II nabiera tempa i będziesz potrzebować każdego dostępnego Operatora, aby zapewnić sobie zwycięstwo.

Wyrusz na Farmę 18, El Asilo i najnowszą mapę z sezonu 01 Reloaded: Shipment. Rywalizuj w trybach Team Deathmatch, Hardpoint, Domination i Kill Confirmed, w tym w ich wariantach z perspektywy trzeciej osoby.

Tryb wieloosobowy w Modern Warfare 2 dostępny za darmo Steam / Battle.net / PS4 / PS5 / Xbox one / Xbox Series

Przygotuj się na morską przygodę z transportem, gdy klasyczna mapa trybu wieloosobowego zostanie przeniesiona z lądu na statek towarowy żeglujący po zdradzieckich wodach międzynarodowych. Wraz z wizualną metamorfozą mapy napotkasz bardziej ugruntowane wrażenia z walki, ponieważ ta iteracja zawiera mniej punktów osłonowych i obserwacyjnych.

Spakuj ładunki wiertnicze, aby wysadzić w powietrze kontenery okupowane przez wroga i zrzuć swój system trofeów, aby zneutralizować nadlatujące granaty. Przede wszystkim pozostań w ruchu i nie rezygnuj z ataku. Odwiedź nasz szczegółowy przewodnik po grze wieloosobowej Shipment , który zawiera szczegółowe informacje na temat mapy oraz wskazówki i taktyki, które pomogą Ci dominować w tej nowej wersji ulubionego przez fanów klasyka.

 Call of Duty Modern Warfare II do pobrania

Zyskaj świeże spojrzenie na nowe listy odtwarzania z perspektywy trzeciej osoby w  Modern Warfare® II . W tym wariancie kamera jest umieszczona z tyłu za ramieniem operatora, dając lepszy widok na całe otoczenie i zapewniając wyjątkowe wrażenia z gry w porównaniu z tradycyjnym widokiem z pierwszej osoby. Podczas bezpłatnego okresu próbnego gracze mogą zagrać w trzecioosobowe wersje Team Deathmatch, Hardpoint, Domination i Kill Confirmed.

Wdróż się na dwóch podstawowych mapach startowych Modern Warfare II z Farmą 18 i El Asilo. Te średniej wielkości mapy rzucają wyzwanie graczom dzięki arenom, z których każda koncentruje się wokół dużego centralnego budynku — ukrytego ośrodka szkoleniowego na Farmie 18 i azylu w El Asilo. Korzystaj z nowych manewrów, takich jak Zawieszenie na półce, aby skoczyć na niczego niepodejrzewających wrogów i zapoznać się z zupełnie nowym systemem pakietów atutów, który odblokowuje dodatkowe atuty w trakcie meczu.

Darmowy dostęp do trybu wieloosobowego Modern Warfare II  rozpoczyna się 19 kwietnia na 7 dni. Do gry CoD 2 wymagane jest dodatkowe pobranie. Zobacz swoją platformę, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat rozmiaru pliku.

Pobierz Call of Duty Modern Warfare II za darmo graj na konsoli i komputerze PC. https://www.charlieintel.com/how-to-play-modern-warfare-2-multiplayer-free-access-dates-content/217286/