Certyfikat SSL za darmo od Let’s Encrypt

2017-01-29 0 przez Pliki

Certyfikat SSL za darmo od Let’s Encrypt. Przesyłając dane zawierające poufne informacje (m.in loginy i hasła), zawsze powinniśmy wykorzystywać szyfrowane połączenie. Dzięki temu unikniemy sytuacji, w której dane zostaną odczytane przez osoby niepożądane.

Certyfikat ssl jest stosowany do zabezpieczenia przesyłanych danych – można wygenerować go sobie samodzielnie. Aby włączyć protokół HTTPS na swojej stronie, trzeba uzyskać certyfikat (rodzaj pliku) z urzędu certyfikacji (CA). Załóżmy Szyfrowanie jest CA. W celu uzyskania certyfikatu dla domeny witryny z Let’s Encrypt, trzeba wykazać kontrolę nad domeną. Z Let’s Encrypt to zrobimy za pomocą oprogramowania, które używa protokołu ACME , która zazwyczaj działa na hostingowego.

Aby dowiedzieć się, jaka metoda działa najlepiej dla Ciebie, trzeba wiedzieć, czy masz dostęp do powłoki (znany również jako dostępem SSH) do usługodawcy hostingowego. Jeśli uda Ci swoją stronę w całości za pośrednictwem panelu sterowania, jak cPanel , Plesk lub WordPress , istnieje duża szansa, że nie masz dostępu do powłoki. Można zwrócić się do dostawcy usług hostingowych, aby się upewnić.

Jednym z najprostszych sposobów podniesienia bezpieczeństwa danych jest certyfikat SSL, umożliwiający zaszyfrowaną wymianę danych Klient – Serwer.

Certyfikat SSL za darmo od Let’s Encrypt

Przy dostępie Shell
Zaleca się, że większość ludzi z dostępem do powłoki użyć Certbot klienta ACME. To może zautomatyzować wydanie certyfikatu i instalację bez przestojów. Posiada również tryb eksperta do ludzi, którzy nie chcą autokonfiguracji. Jest łatwy w obsłudze, działa na wielu systemach operacyjnych i ma wspaniałą dokumentację. Odwiedź witrynę Certbot uzyskać indywidualne instrukcje dla systemu operacyjnego i serwera WWW.

Jeśli Certbot nie spełnia Twoich potrzeb, lub chcesz spróbować czegoś innego, nie ma wielu klientów więcej ACME do wyboru . Po wybraniu oprogramowania klienckiego Acme, zapoznać się z dokumentacją, że klient, aby kontynuować.

Jeśli eksperymentowanie z różnymi klientami Acme, skorzystaj z naszego środowiska pomostowego , aby uniknąć uderzenia limity szybkości .

Stosowanie certyfikatów SSL to dziś podstawowa, najpopularniejsza metoda zabezpieczania poufnych danych przesyłanych na stronach internetowych.

Darmowy certyfikat SLL bez dostępu Shell
Najlepszym sposobem korzystania Let’s Encrypt bez dostępu powłoki jest za pomocą wbudowanego wsparcia od swojego dostawcy usług hostingowych. Jeśli dostawca usług hostingowych oferuje wsparcie Let’s Encrypt, można je zamówić bezpłatny certyfikat w Twoim imieniu, zainstalować go i zachować go automatycznie up-to-date. Dla niektórych dostawców usług hostingowych, to konfiguracja ustawienia trzeba włączyć. Inni dostawcy automatyczne sprawdzanie i instalowanie certyfikatów dla wszystkich swoich klientów.

Sprawdź naszą listę dostawców hostingu , aby sprawdzić, czy twój jest na nim. Jeśli tak, to za ich dokumentacji w celu utworzenia certyfikatu Let’s Encrypt.

Jeśli Twój dostawca hostingu nie obsługuje Let’s Encrypt, można się z nimi skontaktować, aby poprosić o pomoc. Dokładamy wszelkich starań, aby uczynić go bardzo łatwo dodać obsługę Certyfikat SSL dla domeny Let’s Encrypt, a dostawcy są często szczęśliwy usłyszeć sugestii od klientów!

Zabezpieczenia ssl stają się coraz popularniejsze. Dlaczego warto kupić certyfiaty ssl? Co to jest certyfikat ssl? Dowiedz się więcej.

Jeśli Twój dostawca hostingu nie chcą się integrować Let’s Encrypt, ale nie obsługuje przesyłania świadectw niestandardowe, można zainstalować Certbot na własnym komputerze i używać go w trybie ręcznym . W trybie ręcznym, należy przesłać konkretny plik na swojej stronie, by udowodnić swoją kontrolę. Certbot będzie następnie pobrać certyfikat, który możesz załadować do swojego dostawcy usług hostingowych. Nie zaleca się tej opcji, ponieważ jest czasochłonna i trzeba będzie powtórzyć to kilka razy w ciągu roku, jak wygaśnięciu certyfikatu. Dla większości ludzi, to lepiej zwrócić się o pomoc Let’s Encrypt jest od dostawcy hostingu lub zmienić dostawcę jeśli nie zamierzasz go wdrożyć.

Certyfikaty SSL czy warto inwestować w zabezpieczenia? Strony korzystające z zabezpieczenia danych certyfikatami SSL zyskują zaufanie klientów. Dają im pewność, że przesyłane dane są bezpieczne.

Zainstaluj Certyfikat SSL za darmo od Let’s Encrypt https://letsencrypt.org/