Candy Crush Saga

2016-07-11 0 przez Pliki

Candy Crush Saga to gra logiczna typu free-to-play gatunku match-3. Gra polega na łączeniu minimum 3 takich samych elementów w linii prostej. Dostępne są wersje dla iOS , Android , Windows Phone oraz system Windows 10.

Dołącz TiFfi i pana Toffee na ich słodkiej przygody przez Candy Brytanii. Przemierzaj magicznych krainach, odwiedzając cudowne miejsca i poznawać znaki cudowne cukierki. Przełącznik i dopasować swoją drogę przez setki poziomów w tej przygodzie zagadki pyszne. Najsłodsza gra staje się coraz słodsza.

Zmierz się z tym rozkosznie cukierki Saga samotnie lub zagrać z przyjaciółmi, aby zobaczyć, kto może uzyskać najwyższy wynik!

Candy Crush Saga

jest całkowicie darmowe, ale niektóre elementy w grze, takie jak dodatkowe ruchy lub życia będzie wymagał płatności.

W grze można ukończyć poziom poprzez zamianę kolorowych cukierków na planszy, aby dopasować z trzech lub więcej tego samego koloru, eliminując te cukierki z planszy i zastąpione nowymi, które potencjalnie mogłyby tworzyć kolejne mecze. Mecze z czterech lub więcej cukierków stworzyć niepowtarzalne cukierki, które działają jako power-upy z większymi zdolnościami pokładach rozliczeń. Deski mają różne cele, które powinny zostać zrealizowane w ciągu określonej liczby ruchów lub ograniczoną ilość czasu, takich jak pewien wynik lub zbierając określoną liczbę typu cukierków.

Cukierek Crush Saga jest uważany za jeden z pierwszych i najbardziej udanych zastosowań modelu freemium ; podczas gry można grać całkowicie przez nie wydając pieniędzy, gracze mogą kupić specjalne działania, aby pomóc w trudniejszych sytuacjach.

Gra zarabia głównie poprzez zakupy w aplikacji poprzez albo kartą kredytową , iTunes kredyty lub Google Play); Gracze rozpoczynają z pięciu „życia”, stracił gdy poziom jest nie powiodła się. Odnosi się to do wszystkich gier króla. Kiedy są wyczerpane, albo użytkownicy mogą wysyłać zapytania do swoich znajomych z Facebooka wiecej życiu, czekać na ich uzupełniania się (życie jest przywracany co pół godziny), a następnie je zakupić. W niektórych miejscach, głównie na początku nowych „odcinkach”, użytkownicy muszą również opcję zakupu lub odbioru żądania od co najmniej trzech przyjaciół, zanim będą mogły przejść do następnego zestawu poziomów.

Jesteś fanem Candy Crush Saga?