VDownloader – program do pobierania filmów

2019-02-11 1 przez Pliki

VDownloader to darmowy program do pobierania filmów ze stron online na dysk twardy z najpopularniejszych serwisów publikujących wideo w tym YouTube, Google Video, Metacafe, MySpace i DailyMotion.

VDownloader to aplikacja, która pozwala na pobieranie plików wideo z dowolnej strony, w tym YouTube, na dysu twardy. Za pomocą jednego kliknięcia myszy, te filmy mogą być przechowywane w dowolnym formacie pliku dźwiękowego lub wideo.

Chcesz oglądać swoje ulubione filmy z YouTube, Facebook, Yahoo, Vimeo, Metacafe, Vube, DailyMotion, break lub innej strony internetowej udostępniającej wideo? Z VDownloader, będziesz w stanie:

  • Oglądaj filmy pobrane, gdy nie ma połączenia z internetem.
  • Unikaj irytujących reklam, napisów i innych zakłóceń.
  • Zapobiegać kolejce i buforowaniu dzięki automatycznej akceleracji pobierania filmów

VDownloader – program do pobierania filmów za darmo

Jeśli pobierzesz plik wideo na dysk twardy z VDownloader, będziesz mieć pewność, aby znaleźć to ponownie, gdy chcesz pokazać go do znajomych lub rodzinie. Można również konwertować i przenieść go do wszelkiego rodzaju urządzeń przenośnych w tym iPod, iPad, iPhone, Android, Blackberry i Windows Phone.

Podczas pobierania filmów na komputer możliwa jest automatyczna konwersja filmu z formatu FLV (Flash Video) do AVI, MPEG oraz PSP. Treści wideo w kilku serwisach znajdziemy także dzięki wbudowanej w program wyszukiwarce – nie musimy kopiować linków z przeglądarki WWW czy innych źródeł, wystarczy sam VDownloader. Rezultaty wyszukiwania możemy najpierw obejrzeć lub od razu pobrać. Z danego pliku wideo możemy zapisać samą ścieżkę audio w postaci pliku MP3 – i to już na etapie pobierania klipu z Internetu.

VDownloader pobieranie filmów za pomocą jednego kliknięcia i zapisuje je w najlepszej formie i jakości (w tym HD) do oglądania na komputerze, telewizorze lub urządzeń mobilnych.

Pobierz VDownloader – program do pobierania filmów jest dostępny bezpłatnie, bez żadnych ograniczeń i restrykcji. Brak denerwujących pop-up. Można kupić pełna wersja VDownloader Plus, jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu ekskluzywnych funkcji, które nie oferują konkurenci.