EVE Online Superluminal Pack za darmo

2022-04-05 0 przez Pliki

EVE Online Superluminal Pack za darmo w ograniczonej czasowo promocji z Epic Games Store. Warto się śpieszyć bo czas goni.

Superluminal Pack to DARMOWY dodatek, dostępny tylko przez ograniczony czas pakiet do pobrania wyłącznie w Epic Games Store! Znajdziesz w nim SKÓRKI „Semiotique Superluminal” dla następujących fregat: Heron, Magnate, Imicus i Probe, a także wyjątkowe stroje Superluminal! Gratka dla fanów gry i to całkowicie bezpłatnie do pobrania.

EVE Online jest społecznościową i osadzoną w kosmosie grą MMO w modelu free-to-play, w której gracze mogą wybrać swoją własną ścieżkę z niezliczonych opcji. Możesz doświadczyć eksploracji kosmosu, ogromnych bitew PvP i PvE, górnictwa, przemysłu i kwitnącej, prowadzonej przez graczy gospodarki w stale powiększającym się wszechświecie gry.

Pobierz i zagraj w EVE Online to największe kosmiczne MMO wszechczasów rozgrywające się w jednym uniwersum. Dołącz za darmo do wszechświata złożonego z 7000 układów słonecznych, za którymi stoi 20 lat bogatej i tworzonej przez graczy historii, i spróbuj wszystkiego, od rozległych bitew PvP lub PvE po górnictwo, przemysł i eksplorację.

EVE Online – Superluminal Pack

Odbierz DARMOWY, ograniczony czasowo pakiet kosmetyczny dla EVE Online do 7 kwietnia – tylko w Epic Games Store!Tylko w Epic Games Store podczas Wiosennej wyprzedaży możesz odebrać pakiet Superluminal Style Pack zupełnie za darmo. Znajdziesz w nim kostiumy dla kapsulerów „Semiotique Superluminal” oraz cztery wyjątkowe SKÓRKI dla fregat eksploracyjnych Tech 1! Odbierz ten ograniczony czasowo prezent do 7 kwietnia i pokaż wszystkim w New Eden, że nie masz sobie równych. Zawartość pakietu:– SKÓRKI „Semiotique Superluminal” dla następujących fregat: Magnate, Heron, Imicus i Probe
– męskie i damskie okulary „Semiotique Superluminal”
– męska i damska kurtka „Semiotique Superluminal”
– męskie i damskie spodnie „Semiotique Superluminal”

Pobierz EVE Online Superluminal Pack za darmo z Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/eve-online–superluminal-pack