CDA Premium za darmo seriale i filmy online w Polsce

2023-01-01 0 przez Pliki

CDA Premium za darmo – najpopularniejsza strona z filmami online w Polsce. Aplikacja CDA Premium na Smart TV JVC i Toshiby, przez pół roku za darmo. Usługa pozwala na oglądanie materiałów bez reklam i zapisywania do obejrzenia offline. Współpraca z CDA daje posiadaczom telewizorów JVC i Toshiba dostęp do prawie 6000 tytułów filmowych, znajdujących się na platformie, ale to dopiero początek. Z okazji premiery usługi, Toshiba i JVC przygotowały dla swoich klientów specjalną promocję. Kupując wybrane modele telewizorów tych marek do końca stycznia 2019 roku, można otrzymać bezpłatnie nawet 6-miesięczny abonament CDA Premium.

Obejrzyj 5976 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!
Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości. Nie kupuj kota w worku!
Wypróbuj konto CDA premium za darmo przez 14 dni !

Najczęściej udajemy się na stronę CDA.pl gdzie możemy obejrzeć filmy online bez pobierania. Zobacz ranking polskich serwisów VOD według badań firmy Gemius zajmującej się badaniem ruchu w internecie.

Darmowe filmy online na CDA oglądamy najchętniej i na komputerach, smartfonach i tabletach. Według statystyk tylko w grudniu na stronę z filmami online CDA za darmo weszło 7,5 miliona internautów. W czym tkwi sekret? Pewnie w tym że większość filmów online CDA jest dostępnych za darmo bez limitu. Popularny serwis CDA.pl zmienił zasady wyświetlania reklam. Od 1 maja reklamy są wyświetlane jedynie w dziale Premium Free.

CDA – najpopularniejsza strona z filmami online w Polsce

Co ciekawe wprowadzono i ciągle rozwija się płatne CDA Premium. W bazie mają już 2561 filmów i seriali premium dostarczonych przez oficjalnych, zweryfikowanych dystrybutorów filmowych. Oglądasz legalnie i w najlepszej jakości. Filmy dostępne są z polskim lektorem lub napisami, a bajki z dubbingiem. Korzystając z CDA Premium wspierasz legalnych dystrybutorów i producentów.

Drugie miejsce w rankingu VOD video na życzenie po CDA zajął serwis z filmami i serialami VOD.pl należący do onet.pl czyli dużego popularnego polskiego portalu z ogromnym zasięgiem. Kolejne miejsca zajęte zostały przez serwisy najpopularniejszych polskich telewizji – TVN Player, TVP.pl oraz Ipla, której właścicielem jest Cyfrowy Polsat.

Co ciekawe w rankingu brakło jak na razie popularnych zagranicą usług z filmami online VOD jak Netflix, czy Amazon Prime Video. A wy gdzie oglądacie filmy online w internecie? Na Showmax? Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.