Pitbull Niebezpieczne kobiety online za darmo cały film

2020-02-01 5 przez Pliki

Pitbull Niebezpieczne kobiety online. Obejrzyj cały film online na CDA, YouTube, VOD, Zalukaj, Kinoman, Showmax za darmo w jakości HD.

Zobacz gdzie obejrzeć film Pitbull. Niebezpieczne kobiety 2016 produkcja Polska reżyser Patryk Vega. Premiera filmu 11.11.2016.

Pitbull Niebezpieczne kobiety online za darmo cały film

Film kryminalny/Dramat filmowy ‧ Długość całego filmu 2 godziny 15 minut
Obsada: Joanna Kulig, Anna Dereszowska, Magdalena Cielecka, Piotr Stramowski, Andrzej Grabowski

Pitbull Niebezpieczne kobiety

W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich są niebezpiecznie dziewczyny Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia doświadczonych starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich długoletnie doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii „paliwowej”, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego niebezpieczna dziewczyna – Drabina (Alicja Bachleda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…

PITBULL. NIEBEZPIECZNE KOBIETY – ZWIASTUN REŻYSERSKI BEZ CENZURY

Działające linki do Pitbull. Niebezpieczne kobiety – polski film sensacyjno-kryminalny w reżyserii Patryka Vegi. Trzeci kinowy film z serii Pitbull.

Film „Pitbull: Niebezpiecznie kobiety” piąty raz z rzędu znalazł się na pierwszym miejscu zestawienia Box Office Polska. Ściągnij film na komputer z programem video downloader ze stron streamingowych.

Pobierz film z torrentów na dysk i obejrzyj w HD za darmo bez buforowania, czekania, sms i bez limitów. Dowiedz się skąd pobierać filmy za darmo na komputer. Więcej filmów po polsku zobacz na Player+ VOD TV na życzenie.

Zobacz najlepsze darmowe programy do ściągania filmów z internetu w dobrej jakości obrazu i dźwięku.