Age of Empires Złota Edycja do pobrania

2017-01-01 0 Pliki

Age of Empires to kultowa historyczna, strategiczna gra komputerowa czasu rzeczywistego stworzona przez firmę Ensemble Studios i wydana na świecie przez Microsoft. Światowa premiera gry miała miejsce 26 października 1997, a polska – 31 października 1997. W czasie gry Age of Empires wcielamy się w „ducha” będącego przewodnikiem przez dzieje historyczne plemienia bądź cywilizacji począwszy na epoce kamienia, skończywszy na epoce żelaza.

AGE OF EMPIRES: GOLD EDITION – Specjalna edycja gry Age of Empires złota edycja po polsku, jednej z najlepszych strategii czasu rzeczywistego wszechczasów. Daje Ci ona możliwość poprowadzenia największych cywilizacji w dziejach ludzkości. Każda z nich oferuje inny styl rozgrywki i odmienne technologie. Możesz rozwijać rolnicze imperium Egiptu lub Babilonu, dowodzić rzymskimi rydwanami i greckimi falangami, a także doprowadzić Persów do władzy nad światem lub zdominować handel na morzach przewodząc Fenicjanom.

Dodatkowym smaczkiem jest w pełni zintegrowany z grą edytor poziomów pozwalający tworzyć własne wersje wydarzeń i wojen znanych z historii.
Wybierz jedną spośród kilkunastu cywilizacji i po prowadź ją przez 10.000 lat rozwoju ludzkości od epoki kamienia łupanego , po epokę żelaza!

INFO:

  • AOE Złota Edycja zawiera: “Age Of Empires” oraz dodatek “AOE: Rise Of The Rome”
  • Premiera – Lipec 2006 r.
  • Producent – Ensemble Studios.
  • Wersja ISO – obraz płyty do wypalenia lub zamontowania w wirtualnym napędzie + spolszczenie!

Age of Empires

Ze względu na pozytywne opinie, jakie gra otrzymała w recenzjach, w 1998 wydano oficjalny dodatek, Age of Empires: The Rise of Rome. W późniejszych latach seria Age of Empires została rozszerzona o kolejne części (Age of Empires II: The Age of Kings, dodatek The Conquerors, Age of Empires III i dodatki The Warchiefs oraz The Asian Dynasties), drugą część gry przeniesiono również na konsolę Nintendo DS, jednocześnie zmieniając jej koncepcję na turową. Ukazała się także siostrzana gra, Age of Mythology (potem utworzono do niej dodatek Age of Mythology: The Titans).

Nazwy „Age of Empires” używa się zarówno w odwołaniu do pierwszej części serii, jak również zbiorczo, odwołując się do całego ciągu. W celu uniknięcia błędów, grę czasem określa się mianem „Age of Empires I”.

Age of Empires do pobrania to gra strategiczna, cywilizacja, budynek z kilku konkurentów. Zaprojektowany w Microsofcie przez tych samych ludzi, którzy wykonali Wielokrotnie nagradzana cywilizacji Age of Empires download Zaawansowane funkcje gameplay, który jest na tyle wszechstronna dla fanów hard-core z gier strategicznych, a jednocześnie na tyle prosty w najnowszym gamer odebrać. Posiada również przepiękne grafiki 3D, niezwykłe w tym rejonie świata gier. Uruchom grę z tylko swoich uprawnień perswazji, a następnie dostać swoje plemię naukę podstawowych umiejętności oraz dostosowanie i rozwój ważnych technologii, aby przejść dalej.

Z czasem będziesz dotrzeć do innych cywilizacji poprzez spokojny handel lub walki i aneksji. Age of Empires do ściągnięcia jest coś, ale przewidywalne – pojedyncze na scenariusz do gry i powtórzyć, a będziesz witany z odmiennej sytuacji za każdym razem. Ta wersja demo pozwala na odtwarzanie jednej kampanii.

Age of Empires

stawia przed graczem cel rozwinięcia nacji rozpoczynając od garstki wieśniaków w epoce kamienia, do potężnej cywilizacji w epoce żelaza z rozwiniętą technologią i uzbrojeniem. By zapewnić sobie zwycięstwo, gracz musi zbierać zasoby (drewno, żywność, złoto i kamień), którymi zapłaci za jednostki, budynki i rozwój technologii. Choć jest możliwe takie ustawienie gry, by wygrana była oparta na osiągnięciach ekonomicznych, w praktyce większość graczy skupia się na rozbudowie siły militarnej i podboju przeciwników.  Pobierz age of empires 1 pełna wersja.

Istotną częścią gry jest awansowanie przez kolejne epoki. W grze występują cztery: epoka kamienia, epokę narzędzi pracy (neolit), epoka brązu i epoka żelaza. Awans do każdego z wymienionych okresów zachodzi w centrum miasta. Do jego przeprowadzenia wymagana jest znaczna ilość zasobów. Każda taka aktualizacja zapewnia dostępność nowych typów budynków, jednostek oraz technologii. Aby dostać się do kolejnego okresu, konieczne jest posiadanie dwóch budynków z obecnej ery (oraz, oczywiście zasobów z osobna określonych dla każdego procesu).

Age of Empires 1 chomikuj składa się z różnorodnych scenariuszy dla jednego gracza, w których postawiono konkretny cel do osiągnięcia. Scenariusze te pogrupowano do kampanii (każda z nich przypisana do konkretnej cywilizacji). Dostępne są tryby random map (ang. losowa mapa) i death match (ang. śmiertelna rozgrywka), w których tryumf uzyskać można jedynie przez podbój, budowę cudu świata bądź przejęcie wszystkich ruin lub artefaktów występujących na mapie.

Dostępny jest też tryb gry wieloosobowej (poprzez ogólnodostępne serwery internetowe, sieć lokalną czy null modem. W trybie wieloosobowym grać może od dwóch do ośmiu graczy jednocześnie. Ponieważ gra sieciowa jest mniej rozbudowana niż we współczesnych grach, dość często występuje lag lub odłączenie od serwera. Pomimo to, gra Age of Empires 1 download pełna wersja jest nadal popularne w serwisach GameRanger i GameSpy. W celu wyłonienia najlepszych graczy, regularnie przeprowadza się mistrzostwa świata.

Pobierz Age of Empires za darmo na komputer pełna wersja, demo, torrenty, chomikuj na Windows.


Autor: Ensemble Studios
Wersja: demo
Rozmiar: 24 MB
Pobierz