CommView – program do monitorowania aktywności Internetu

2 lutego 2017 0 Pliki

CommView to program do monitorowania aktywności Internetu oraz sieci LAN, poprzez przechwytywanie i analizowanie nadchodzących pakietów. Program umożliwia monitorowanie połączeń, otwartych pakietów, przesyłanych danych, sesji. Obsługuje karty sieciowe w standardzie Ethernet 10/100/1000 Mbps i karty bezprzewodowe WiFi, także modemy. Program udostępnia statystyki, które umożliwiają analizę ruchu sieciowego.

CommView przeznaczony dla administratorów sieci LAN, specjalistów od bezpieczeństwa sieci, programistów, użytkowników domowych … praktycznie każdego, kto chce uzyskać pełny obraz ruchu przepływającego przez PC lub sieci LAN. Ładowane z wielu przyjaznych dla użytkownika funkcji, CommView łączy wydajność i elastyczność z łatwości użytkowania sobie równych w branży.

CommView – program do monitorowania aktywności Internetu

Wniosek ten rejestruje każdy pakiet na przewodzie do wyświetlania ważnych informacji, takich jak listy pakietów i sieciowe , istotnych danych statystycznych , rozkład protokół wykresów , i tak dalej. Można sprawdzić, zapisać, filtr, importu i eksportu przechwyconych pakietów, protokół Widok dekoduje do najniższej warstwy z pełnej analizy ponad 100 obsługiwanych protokołów. Dzięki tym informacjom CommView może pomóc zidentyfikować problemy z siecią i oprogramowania Rozwiązywanie problemów i sprzętu.

CommView zawiera analizator VoIP dla dogłębnej analizy, nagrywania i odtwarzania SIP i H.323 komunikacji głosowej. Do zdalnego monitorowania zadań , można skorzystać z naszej specjalnej, opcjonalny dodatek do CommView: CommView Remote Agent . To pozwala użytkownikom CommView do przechwytywania ruchu sieciowego na dowolnym komputerze, na którym jest uruchomiony Remote Agent, niezależnie od fizycznej lokalizacji komputera. Ten potężny i unikalna technologia poszerza swój zakres monitoringu: nie jesteś już ograniczony przez segmencie sieci LAN lub komputera osobistego.

Pobierz CommView za darmo pełna wersja do pobrania to program do monitorowania aktywności Internetu oraz sieci LAN.


Autor: TamoSoft, Inc.
Wersja: 6.5
Rozmiar: 29 MB
Pobierz