NetWorx program do monitorowania łącza internetowego

2020-01-01 0 przez Pliki

NetWorx program do monitorowania łącza internetowego za darmo do pobrania darmowy licznik transferu danych służący do monitorowania naszej aktywności internetowej. NetWorx potrafi monitorować wszystkie połączenia sieciowe w systemie (dial-up, ISDN, ADSL, karty ethernetowe itp.), tworząc przy tym raporty obejmujące różne okresy czasu (raporty dzienne, tygodniowe, miesięczne, własne). Wykonuje pomiar przepustowości łącza internetowego (wiemy z jaką szybkością pracuje nasze łącze), jak i innych sieci do których komputer może być podłączony. Pomaga w ten sposób wyszukać problemy powodujące spadek transferu. Wszystkie wyniki program przedstawia nam na wykresach oraz w tabelkach, a informacje te możemy zapisać formacie HTML, MS Word czy Excel. Ciekawostką jest narzędzie monitorujące, które wykrywa podejrzane połączenia utworzone przez trojany czy rootkity.

Monitorowanie łącza internetowego

NetWorx to proste, ale wszechstronne i potężne narzędzie, które pomaga obiektywnie ocenić sytuację w zakresie zużycia przepustowości. Możesz go użyć do zbierania danych o zużyciu przepustowości i pomiaru prędkości Internetu lub innych połączeń sieciowych. NetWorx może pomóc zidentyfikować potencjalne źródła problemów z siecią, upewnić się, że nie przekroczysz limitów przepustowości określonych przez twojego dostawcę usług internetowych, lub wyśledzić podejrzane działania sieciowe charakterystyczne dla koni trojańskich i ataków hakerów.

Program NetWorx pozwala monitorować wszystkie połączenia sieciowe lub tylko określone połączenie sieciowe, takie jak bezprzewodowy lub mobilny Internet szerokopasmowy. Oprogramowanie zawiera również szereg dostosowywanych alertów wizualnych i dźwiękowych. Możesz ustawić go tak, aby ostrzegał cię, gdy połączenie sieciowe jest niedostępne lub gdy wystąpi podejrzana aktywność – taka jak niezwykle intensywny przepływ danych. Może także automatycznie rozłączać wszystkie połączenia telefoniczne i wyłączać system.

Ruch przychodzący i wychodzący jest reprezentowany na wykresie liniowym i logowany do pliku, dzięki czemu zawsze możesz wyświetlić statystyki dotyczące dziennego, tygodniowego i miesięcznego wykorzystania przepustowości oraz czasu trwania połączenia. Raporty można eksportować do różnych formatów, takich jak HTML, MS Word i Excel, w celu dalszej analizy.

NetWorx monitorowanie przepustowości i raporty użycia danych dla systemów Windows, macOS i Linux za darmo z chomikuj.

Pobierz NetWorx za darmo na komputer pełna wersja po polsku. https://www.softperfect.com/products/networx/