Comodo Online Storage – dysk w chmurze

2012-06-20 0 Pliki

Comodo Online Storage to narzędzie do przechowywania danych w chmurze. Dzięki temu mamy zapewnione bezpieczeństwo naszych ważnych dokumentów, zdjęć, czy innych danych, a także możemy dokonywać synchronizacji pomiędzy nimi. Przechowywanie w chmurze nie tylko utrzymuje zabezpieczyć pliki w internecie, ale także pozwala na zarządzanie / dostęp zawsze i wszędzie.

Comodo Online Storage dysk w chmurze

Przydatną funkcją jest możliwość dzielenia się z innymi użytkownikami wrzuconymi do chmury plikami i folderami. Co ważnie – nie muszą oni mieć Comodo Online Storage. Dodatkowo aplikacja wyposażona jest w opcję automatycznego przesyłania tworzonych na bieżąco zrzutów ekranu, czy też automatyczną synchronizację przesłanych danych z plikami w folderze Moje Dokumenty. Aby przesyłać dane, trzeba też założyć bezpłatne konto na stronie. W wersji tej mamy do dyspozycji 5 GB miejsca, zaś w płatnej od 250 GB do 1 TB.

Comodo Online Storage

  • Szybka, łatwa konfiguracja – W ciągu kilku minut można rozpocząć synchronizację plików w tle, bez przerywania – pozwól naszego oprogramowania zająć się resztą
  • Spokój – Twoje pliki są bezpieczne i dostępne zawsze i wszędzie tam, gdzie są potrzebne
  • Przechowywanie kopii zapasowych – używać (bezpłatny) Comodo BackUp oprogramowania również chronić dane przed zniszczeniem, uszkodzeniem wirusa i przypadkowym usunięciem.
  • Wiele sposobów dostępu – za pośrednictwem klienta cCloud, aplikacje mobilne oraz przeglądarek internetowych
  • Bezpieczne środowisko online – zakodowane przechowywania i szyfrowanych połączeń z Comodo. Wystarczy przeciągnąć ‘n’ drop plików, odtwarzanie muzyki, przeglądać zdjęcia i edytować dokumenty bezpośrednio z Comodo Cloud, jak chcesz

Pobierz Comodo Online Storage dysk w chmurze na Windows.


Autor: Comodo Group, Inc
Wersja: 2.1.6.13
Rozmiar: 13.80 MB
Pobierz