Microsoft OneDrive za darmo

2019-08-14 0 przez Pliki

Microsoft OneDrive za darmo dysk internetowy o pojemności 5 GB umożliwiający przechowywanie danych online. Aplikacja umożliwia zarządzanie dyskiem wprost z pulpitu użytkownika, bez potrzeby korzystania z przeglądarki internetowej. Po zainstalowaniu aplikacji pojawi się dodatkowy folder OneDrive, dzięki któremu zarządzanie dyskiem stanie się banalnie proste. Maksymalny rozmiar pliku jaki można wysłać to 2 GB. Zapisuj pliki i zdjęcia w usłudze OneDrive oraz pobieraj je z dowolnego miejsca i urządzenia.

OneDrive dysk internetowy

dodaje się do obszaru powiadomień na pasku zadań. OneDrive współpracuje z Mac OS X, Windows, Android, iOS oraz Windows Phone. Aby korzystać z aplikacji niezbędne jest założenie konta Windows Live ID.
Uzyskuj szybki dostęp do plików z dowolnego miejsca i na każdym urządzeniu za pomocą usługi Microsoft OneDrive. Udostępniaj zawartość i współpracuj nad nią z innymi, zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym.

Zacznij korzystać z usługi i uzyskaj bezpłatnie 5 GB. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz uzyskać 100 GB za 7,99 zł miesięcznie. Alternatywa Google Drive i Dropbox.

https://onedrive.live.com/about/pl-pl/