Company of Heroes 3 za darmo na PC

2023-01-12 0 przez Pliki

Company of Heroes 3 za darmo na PC do pobrania po polsku. Gatunek gier strategicznych wzbogaci się niedługo o bardzo duży i znany tytuł wojenny który ma ujrzeć światło dzienne 23 lutego 2023 roku. Zanim to nastąpi, twórcy gry organizują testy dla najbardziej niecierpliwych członków społeczności gry.

Na miesiąc przed premierą Sega i Relic Entertainment postanowili zorganizować testy Company of Heroes 3

Aby wziąć udział w testach, wystarczy udać się na stronę Company of Heroes 3 na Steam i kliknąć przycisk „Poproś o dostęp”. Jest to możliwość dostępna dla wszystkich użytkowników platformy Valve

Nadchodzące testy pozwolą deweloperom wprowadzić jeszcze pewne poprawki do swojej gry, a fani strategii zobaczą, czy Company of Heroes 3 jest warte ich pieniędzy.

Gra Company of Heroes 3, jeszcze obszerniejsza i lepsza niż kiedykolwiek dotąd, łączy emocjonującą walkę i złożoną strategię na tle zapierającego dech w piersiach śródziemnomorskiego teatru wojny. W Company of Heroes 3 każda bitwa opowiada jakąś historię… Jaka jest twoja?

Dla prawdziwych koneserów gier strategicznych. Cyfrowa Edycja Premium pozwala czerpać pełne wrażenia z gry Company of Heroes 3.
Zawartość edycji:

 • Gra Company of Heroes 3
 • Pakiet DLC Diabelskiej Brygady
 • Pakiet DLC Premium
  • Pakiet rozszerzający nr 1 [premiera w 2023 r.]
  • Pakiet zmiany wyglądu Premium – Sztab Armii USA [Legendarny]
  • Element zmiany wyglądu Premium – Punkt zwycięstwa [Legendarny]
  • Element zmiany wyglądu Premium – M4 Sherman Armii USA [Legendarny]

Legendarna seria gier strategicznych powraca! Company of Heroes 3 to niepowtarzalne połączenie akcji, taktyki i strategii. Decyduj o wyniku zaciętych bitew toczących się w czasie rzeczywistym i wydawaj rozkazy jako generał, sprawując kontrolę nad całą kampanią, w której każdy wybór ma znaczenie.

Przytłaczaj przeciwników dzięki znanym i nieznanym frakcjom, jednostkom oraz międzynarodowym grupom bojowym. Dowodź siłami naziemnymi, powietrznymi oraz morskimi i buduj linie zaopatrzeniowe, żeby kłaść kres ofensywie wroga na nowej dynamicznej mapie kampanii – żadna gra już nigdy nie będzie taka sama! Graj we własnym tempie w trybach kampanii i potyczek, zanim rzucisz się w wir oszałamiającej gry wieloosobowej. Odkrywaj nieopowiedziane dotąd historie zachwycającego śródziemnomorskiego teatru wojny z podatnym na zniszczenia otoczeniem nowej generacji, napędzanym mocą opracowanego przez Relic silnika Essence Engine.

Pobierz Company of Heroes 3 za darmo na komputer PC ze Steam https://store.steampowered.com/app/1677280/Company_of_Heroes_3/