Gra Syberia za darmo

10 listopada 2017 0 Pliki

Fajna gra przygodowa Syberia dostępna za darmo na platformie GOG.

Na platformie GOG zadebiutowała właśnie Syberia 3, dostępna z rabatem 50%. Przy okazji gra Syberia oraz Syberia 2 dostępne są do odblokowania na platformie poprzez usługę GOG Connect. Gra Syberia przez najbliższe 48 godzin będzie dostępna całkowicie za darmo do pobrania dla każdego użytkownika serwisu GOG.

Kate Walker, młoda i ambitna prawniczka z Nowego Jorku, otrzymuje na pierwszy rzut oka proste zlecenie. Ma się zająć sprzedażą starej fabryki ukrytej w alpejskiej dolinie, a potem wrócić prosto do domu. Zabierając się za to zadanie, nie miała pojęcia, że wywróci ono jej życie do góry nogami.
Przejeżdżając przez Europę, od zachodu do dalekich krańców wschodniej Rosji, spotyka wiele niesamowitych postaci i miejsca pełnych zadziwiających maszyn oraz wspaniałej atmosfery. Próbując znaleźć Hansa, genialnego wynalazcę, i klucz do odkrycia tajemnicy Syberii, przemierzy zarówno ląd, jak i czas w wyprawie, która zakwestionuje to, co do tej pory ceniła, a umowa, której podpisanie miała nadzorować, zmieni jej życie.
Oryginalna wizja słynnego autora komiksów i dewelopera Benoît Sokala.
Wciągająca historia skoncentrowana na dynamicznych postaciach.
Czarujące lokacje z niezliczonymi elementami w stylu secesyjnym i steampunkowym.

Gra Syberia za darmo do pobrania na GOG