Gra Syberia za darmo na PC

2023-01-11 0 przez Pliki

Gra Syberia za darmo na komputer PC do pobrania pełna wersja na Indie Gala. Syberia 1 & Syberia 2 za darmo. Firma Microids zapowiada nową odsłonę serii gier przygodowych Syberi The World Before. Nowa gra część 3 ukazała się w 2021 roku na komputerach PC. W grze Syberia The World Before gracze ponownie wcielą się w Kate Walker i przeniosą się do lat 30. XX wieku, gdzie bliżej poznają historię 17-letniej Dany Roze.

Pobierz grę Syberia bezpłatnie z Indie Gala.

Fajna gra przygodowa Syberia dostępna za darmo na platformie gier.

Przy okazji gra Syberia oraz Syberia 2 dostępne są do odblokowania na platformie będzie dostępna całkowicie za darmo do pobrania dla każdego użytkownika serwisu.

Kate Walker, młoda i ambitna prawniczka z Nowego Jorku, otrzymuje na pierwszy rzut oka proste zlecenie. Ma się zająć sprzedażą starej fabryki ukrytej w alpejskiej dolinie, a potem wrócić prosto do domu. Zabierając się za to zadanie, nie miała pojęcia, że wywróci ono jej życie do góry nogami.
Przejeżdżając przez Europę, od zachodu do dalekich krańców wschodniej Rosji, spotyka wiele niesamowitych postaci i miejsca pełnych zadziwiających maszyn oraz wspaniałej atmosfery. Próbując znaleźć Hansa, genialnego wynalazcę, i klucz do odkrycia tajemnicy Syberii, przemierzy zarówno ląd, jak i czas w wyprawie, która zakwestionuje to, co do tej pory ceniła, a umowa, której podpisanie miała nadzorować, zmieni jej życie.
Oryginalna wizja słynnego autora komiksów i dewelopera Benoît Sokala.
Wciągająca historia skoncentrowana na dynamicznych postaciach.
Czarujące lokacje z niezliczonymi elementami w stylu secesyjnym i steampunkowym.

Gra Syberia za darmo do pobrania pełna wersja gry 1 i 2 po polsku https://freebies.indiegala.com/syberia