Hotspot Shield – Darmowy VPN

2017-01-17 0 Pliki

Hotspot Shield to program oferujący anonimowy dostęp do Internetu. Aplikacja po uruchomieniu tworzy VPN (Virtual Private Network) – technologie te dostarczają takich funkcji jak tunelowanie, uwierzytelnianie oraz szyfrowanie. Tunelowanie jest procesem szyfrowania pakietów z danymi, tak by uczynić je niemożliwymi do przeczytania, gdy przechodzą przez sieć publiczną. Taki tunel VPN zestawiony przez Internet chroni wszystkie dane przechodzące przez niego, niezależnie od aplikacji.

Pobierz Hotspot Shield VPN za darmo dzisiaj do nieograniczonego dostępu do Internetu. Umożliwia przeglądanie stron internetowych anonimowo, program może odblokować stronę internetową, i zabezpieczyć połączenie z internetem. Hotspot Shield jest szybki i działa na wszystkich urządzeniach! Pobierz Hotspot Shield darmowy VPN dla Windows, Mac, iPhone, Android, Chrome i Windows Phone.

Hotspot Shield VPN

oferuje więcej korzyści niż jakikolwiek inny VPN, w tym:

  • Odblokuj strone WWW
  • Przeglądanie stron internetowych anonimowo
  • Bezpieczny internet
  • Ukryj swój adres IP
  • Bezpieczeństwo Wi-Fi

Największa na świecie internetowa platforma wolności i prywatności
Usługa Hotspot Shield VPN jest najbardziej popularne oprogramowanie VPN na świecie, z ponad 400 milionów pobrań. Co sprawia, że Hotspot Shield darmowym klientem VPN popularne jest szeroka gama funkcji i ogromnej funkcjonalności oferuje swoim użytkownikom. Szyfruje ruch w sieci, zabezpiecza sesję internetową, pozwala surfować anonimowo, odblokowuje stron i zapewnia ochronę podczas surfowania w publicznych sieciach Wi-Fi. Szyfrowany tunel łączy komputer z serwerem Hotspot Shield w USA i cały swój ruch sieciowy przepływa przez tego zabezpieczonego tunelu. Ani szpiegującymi internetowych ani ISP może śledzić cię z powrotem do komputera podczas surfowania po sieci anonimowo, w absolutnej prywatności. Nasz “Co to jest VPN” zawiera wyjaśnienia dogłębnej pracy VPN.

Ochrona publicznego Wi-Fi
Ludzie, którzy dużo podróżują i korzystają z publicznych hotspotów Wi-Fi na lotniskach, w hotelach i kawiarniach są na największe ryzyko utraty swojej tożsamości online. Wiele z tych hotspotów mają niezabezpieczone i niezabezpieczonych połączeń sieciowych. Cokolwiek wysłać lub odebrać w ciągu niezaszyfrowanej sieci jest również dostępne dla innych osób korzystających z tej sieci. Hakerzy lub szpiegującymi może łatwo przechwycić żadnych danych wrażliwych z transakcji internetowych. Klient Hotspot Shield VPN zapewnia szyfrowaną sieć. To zabezpiecza swoje dane, informacje o karcie kredytowej, do ściągnięcia, wiadomości błyskawicznych i haseł z zagrożeniami internetowymi i pozwala przeglądać internet w prywatność.

Odblokuj stronę www
Niektóre strony internetowe są blokowane albo przez rząd danego kraju, ISP, lub swojej szkoły lub pracy administratora sieci jednej lub innego powodu. Niektóre strony internetowe, takie jak Netflix, Hulu, Pandora czy są dostępne tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych. Możesz pobrać klienta VPN, aby uzyskać nieograniczony dostęp do treści, którą chcesz. Dzięki Hotspot Shield można uzyskać dostęp do Netflix, Hulu i Pandora także z Kanady, Meksyku, Argentynie, Brazylii, lub innych krajach. Hotspot Shield pozwala surfować anonimowo z adresu IP US i daje nieocenzurowane dostęp do Hulu poza USA. Można również grać w gry online, dostęp do Facebooka ze szkoły, dostęp do YouTube z biurowych i dostęp do Gmaila w pracy z naszego darmowego klienta VPN.

Anonimowe surfowanie po sieci
Aby chronić swoją prywatność i zapewnić bezpieczeństwo swojej aktywności w sieci, zalecamy, aby surfowanie po Internecie anonimowo. To może wydawać się błędne, ale tak nie jest. Instalowanie klienta Hotspot Shield VPN przeglądania incognito. Zastępuje on adres IP przypisany przez operatora z nowym adresem IP US należące do jednego ze swoich serwerów. Gdy idziesz w Internecie przy użyciu klienta VPN darmowe Hotspot Shield, zawsze przeglądać internet jako obcego użytkownika, bez względu na faktyczną lokalizacją jest. Surfowanie po Internecie anonimowo oznacza, że ​​ani twój rząd, ISP, administrator sieci, ani szpiegującymi forum mogą śledzić aktualną lokalizację. To z kolei oznacza, że ​​hasła, dane kart kredytowych, danych zakupy online, wiadomości błyskawicznych i do pobrania są bezpieczne, prywatne i non-identyfikowalne.


Autor: hotspotshield
Wersja: free
Rozmiar: 13 MB
Pobierz