CorelDRAW Graphics Suite za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

CorelDRAW Graphics Suite za darmo do pobrania pełna wersja po polsku to dobry pakiet graficzny, popularny i używany przez wielu użytkowników na całym świecie. Pakiet zawiera wszystkie funkcje jakie są potrzebne do profesjonalnej edycji grafiki, składu niewielkich dokumentów, a także tworzenia animacji, które umożliwią  tworzenie ciekawszych i bardziej precyzyjnych kształtów i obiektów. Profesjonalne narzędzia do tworzenia projektów i układu stron oraz edycji zdjęć.

CorelDRAW Graphics Suite to oprogramowanie do projektowania graficznego. Profesjonalne narzędzia do tworzenia projektów i układu stron oraz edycji zdjęć. Nowością jest zarządzanie czcionkami i praca z systemem Windows 10 i wyświetlaczami o rozdzielczości 4K

CorelDRAW Graphics Suite pobierz

pozwoli Ci projektować grafiki i układy stron, edytować zdjęcia oraz tworzyć witryny internetowe. Dzięki obsłudze systemu Windows 10 oraz możliwości wyświetlania na kilku monitorach i korzystania z wyświetlaczy o rozdzielczości 4K pakiet pozwala początkującym użytkownikom, profesjonalnym grafikom, właścicielom małych firm i entuzjastom na proste i szybkie uzyskiwanie profesjonalnych rezultatów. Możesz wypróbować łatwe i zaawansowane narzędzia do tworzenia logotypów, broszur, grafik internetowych, reklam do serwisów społecznościowych i innych oryginalnych projektów.

Program do projektowania grafiki CorelDRAW Graphics Suite posiada wbudowany organizer materiałów – pomaga błyskawicznie znaleźć grafiki, szablony, czcionki i obrazki na komputerze, narzędzia do komunikacji wizualnej – tworzenie imponujących materiałów przeznaczonych do druku i Internetu za pomocą zaawansowanego zestawu nowych i ulepszonych narzędzi do rysowania, przekształcania map bitowych w grafikę wektorową, tworzenia schematów, wykorzystywania środków artystycznych i edycji tekstów, a także narzędzia do grafiki i animacji internetowych -czyli tworzenie grafik internetowych i animacji efektywniej niż kiedykolwiek dotąd, korzystając z nowych funkcji, takich jak tryb pikseli, w którym dokładnie widać, jak materiały będą wyświetlane online, a także z nowego narzędzia do animacji internetowych.

Poszerz zakres obsługiwanych formatów plików o te najnowsze, w tym AI, PSD, PDF, JPG, PNG, SVG, DWG, DXF, EPS, TIFF, DOCX oraz PPT.

CorelDRAW Graphics Suite:

Obsługa wyświetlania na kilku monitorach, wyświetlaczy o rozdzielczości 4K oraz rysika w czasie rzeczywistym

Skorzystaj z nowej opcji wyświetlania na kilku monitorach i obsługi wyświetlaczy o rozdzielczości 4K. Pracuj szybko i efektywnie dzięki zwiększonej kontroli, jaką zapewniają tablety z systemem Windows i interfejsem rysika w czasie rzeczywistym, takie jak Microsoft Surface, a także tablety i inne urządzenia Wacom.

 • Corel Font Manager

Wyszukuj czcionki i porządkuj je, korzystając z nowego programu Corel Font Manager, aby idealnie dobrać krój pisma do swoich projektów. W prosty sposób zarządzaj zbiorami i krojami czcionek i korzystaj z nich bez konieczności instalowania. Nasze rozwiązanie przyda się we wszystkich branżach, w których na co dzień wykorzystuje się czcionki, od projektowania grafiki oraz tworzenia publikacji i ilustracji, po projektowanie opakowań, oznakowań, reklam i witryn internetowych.

 • Pokazywanie obiektów

Oto nasza odpowiedź na sugestie użytkowników. Korzystaj z nowych, ważnych funkcji projektowania, które opracowaliśmy na podstawie opinii użytkowników pakietu CorelDRAW. Nowa funkcja ukrywania i pokazywania obiektów umożliwia proste zarządzanie złożonymi projektami. Pozwala ona ukrywać poszczególne obiekty bądź ich grupy znajdujące się na warstwie bez konieczności ukrycia całej warstwy.

 • Kopiowanie segmentów krzywej

Kopiuj, wklejaj lub duplikuj części istniejących krzywych przy użyciu funkcji Kopiowanie segmentów krzywej, która umożliwia ponowne wykorzystanie segmentów krzywych w tworzonych projektach.

 • Funkcja Rozmywanie gaussowskie

Poznaj funkcję soczewki rozmywania gaussowskiego dostępną w programie Corel PHOTO-PAINT. Umożliwia ona uzyskanie niedestruktywnego efektu rozmycia. Funkcja Rozmywanie gaussowskie pozwala dostosować stopień wtapiania cienia na krawędziach, dzięki czemu możesz kontrolować postrzeganą odległość obiektów i ich rozmiar względem tła oraz innych elementów.

 • Narzędzie Klonowanie korygujące

Nowe, zaawansowane narzędzia służące do korygowania i edycji zdjęć na różne sposoby pozwalają poprawić ulubione fotografie. Wypróbuj nowe narzędzie Klonowanie korygujące, które umożliwia usuwanie niedoskonałości przez nakładanie otaczających kolorów i tekstur. Poznaj profesjonalne narzędzia do edycji zdjęć dostępne w programie Corel PHOTO-PAINT.

 • Dostosowywanie obszaru roboczego

Błyskawicznie osiągnij większą wydajność dzięki obszarowi roboczemu dostosowanemu do własnego toku pracy. Dopasuj obszar projektowania, zmieniając wygląd często używanych elementów: zmień kolor pulpitu i obramowań okien, dostosuj ikony oraz rozmiar tekstu. Pracuj na swój własny sposób!

 • Pomoc przy rozpoczęciu pracy

Rozpoczęcie pracy z pakietem CorelDRAW Graphics Suite X8 jest równie łatwe dla początkujących użytkowników, jak i dla doświadczonych projektantów. Poznaj podstawy i sprawdź nowości w przewodniku startowym lub zacznij pracę z pakietem dzięki specjalnemu przewodnikowi dla użytkowników produktów Adobe. Błyskawicznie osiągnij większą wydajność dzięki obszarowi roboczemu dostosowanemu do własnego toku pracy oraz skorzystaj z wysokiej jakości materiałów i wszechstronnych zasobów edukacyjnych dostępnych z poziomu produktu.

 • Okno dialogowe Obramowanie i przelotka

Nowe okno dialogowe Obramowanie i przelotka pozwala utworzyć baner na podstawie zawartości strony lub wybranych obiektów na stronie. Niezależnie od tego, czy pracuje się nad projektem niewielkich rozmiarów, na przykład logotypem czy grafiką internetową, czy też materiałami w większym rozmiarze, takimi jak banery lub oznakowania samochodów, pakiet CorelDRAW pozwala uzyskać oczekiwane rezultaty.

 • Okno dokowane Pobierz więcej

Aby poszerzyć zbiór kreatywnych narzędzi, pobierz aplikacje, moduły dodatkowe i rozszerzenia bezpośrednio z poziomu programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT. Możesz pobrać bezpłatną licencję do korzystania z programu Corel® Website Creator™, zakupić program AfterShot Pro, aby usprawnić przetwarzanie formatu RAW, a także wypróbować moduł dodatkowy Corel ParticleShop, zawierający wspaniałe efekty zaprojektowane z wykorzystaniem map bitowych.

 • Wysokiej jakości zasoby bez opłat licencyjnych

Wzbogać swoje projekty – w naszym oprogramowaniu do projektowania graficznego znajdziesz ponad 10 000 obrazków clipart i 2000 obrazków cyfrowych o wysokiej rozdzielczości, 1000 czcionek OpenType, 350 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów, ponad 1000 wypełnień, ramek i deseni.

 • Społeczność autorów rozwiązań wykorzystujących pakiety CorelDRAW i SDK

Twórz własne narzędzia do automatyzacji, korzystając z nowej witryny społeczności autorów rozwiązań wykorzystujących pakiety CorelDRAW i SDK: community.coreldraw.com/sdk. Odkryj różne przydatne zasoby, takie jak szczegółowe artykuły dotyczące programowania i łatwo dostępne materiały pomocnicze API, które mogą ułatwić automatyzowanie zadań przy użyciu makr oraz tworzenie niestandardowych narzędzi.

 • ELASTYCZNE opcje zakupu

Licencje wieczyste, roczne i trzyletnie subskrypcje, specjalne licencje dla szkół, pakiety box, wersje ESD i licencje  – teraz wybierz sposób zakupu i licencjonowania wygodny dla Ciebie.

Pobierz CorelDRAW Graphics Suite darmowa wersja pełna z chomikuj. https://www.coreldraw.com/pl/product/coreldraw/