Panda USB Vaccine usuwanie wirusów z autorun

2019-06-27 0 przez Pliki

Panda USB Vaccine usuwanie wirusów z autorun to darmowe narzędzie do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem rozpowszechnianym za pośrednictwem różnych nośników danych jak pendrive, zewnętrzne dyski twarde, karty pamięci i płyty CD/DVD/BD. Aplikacja blokuje funkcje AutoRun na komputerze, dyskach USB jak i wszelkich innych urządzeniach. Plik autorun.inf zawiera informacje, jakie czynności ma wykonać komputer co próbują wykorzystać przestępcy do infekowania komputerów.

Darmowa szczepionka Panda USB Vaccine pozwala użytkownikom zaszczepić komputer w celu całkowitego wyłączenia AutoRun, aby żaden program z dowolnego napędu USB / CD / DVD (niezależnie od tego, czy był wcześniej szczepiony czy nie) nie mógł się automatycznie uruchomić. Jest to bardzo przydatna funkcja, ponieważ nie ma przyjaznego dla użytkownika i łatwego sposobu całkowitego wyłączenia AutoRun na komputerze z systemem Windows.

Panda USB

Bezpłatnej szczepionki Panda USB można użyć na poszczególnych dyskach USB, aby wyłączyć plik AUTORUN.INF, aby zapobiec automatycznemu rozprzestrzenianiu się infekcji złośliwym oprogramowaniem. Szczepionka zastosowana na dysku USB trwale blokuje nieszkodliwy plik AUTORUN.INF, uniemożliwiając jego odczytanie, utworzenie, usunięcie lub modyfikację. Po zastosowaniu skutecznie uniemożliwia systemowi Windows automatyczne wykonywanie złośliwych plików, które mogą być przechowywane na tym konkretnym dysku USB. W przeciwnym razie dysk może być normalnie używany, a pliki nawet złośliwe oprogramowanie kopiowane do niego / z niego, ale uniemożliwiają automatyczne otwieranie. Szczepionka Panda USB działa obecnie tylko na dyskach FAT i FAT32 USB. Należy również pamiętać, że zaszczepionych dysków USB nie można cofnąć inaczej niż przy użyciu formatu.

Pobieranie Panda USB Vaccine to w 100% darmowe narzędzie antywirusowe. Przetestowaliśmy go pod Windows 10, 8, 7 i XP Informacje zwrotne są zawsze mile widziane. Kliknij przycisk pobierania poniżej, aby rozpocząć pobieranie Panda antywirus za darmo. https://www.bleepingcomputer.com/download/panda-usb-vaccine/dl/297/