Panda Dome Premium za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Panda Dome Premium za darmo zapewnia dynamiczne, funkcjonalne i efektywne zabezpieczenie komputera przed wszelkimi zagrożeniami dzięki wykorzystaniu najnowszych, ściśle dopracowanych funkcjonalności. Panda Dome Premium jest łatwy w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs oraz w żaden sposób nie wpływa na szybkość działania systemu, a wybudowana wokół systemu społeczność cały czas wspiera się wzajemnie dla pełnego bezpieczeństwa online.

Najnowsze oprogramowanie Panda, dzięki specjalnej funkcji ochrony rodzicielskiej, wyeliminuje ryzyko związane z przeglądaniem przez Twoje dzieci nieodpowiednich stron internetowych. Funkcja ochrony rodzicielskiej pozwoli Ci również na zablokowanie możliwości korzystania z komputera podczas Twojego pobytu w pracy, na zakupach itd. Zintegrowane rozwiązania pozwalają bez obaw korzystać wszystkim użytkownikom ze stron www, komunikatorów i portali społecznościowych, a także dokonywać bezpiecznych przelewów podczas korzystania z bankowości online. Panda Dome Premium została stworzona z myślą o użytkownikach korzystających z Internetu stale, zarówno w domu jak i pracy.

PANDA DOME PREMIUM VPN zapewnia 22 wirtualne lokalizacje umożliwiające dostęp do wszystkich treści internetowych bez ograniczeń i granic: seriale telewizyjne, serwisy społecznościowe, sport itp. Przeglądaj Internet anonimowo, prywatnie i bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś.

Funkcje Panda Dome Premium:

  • Błyskawiczne skanowanie antywirusowe dzięki nowoczesnej technologii przetwarzania wielowątkowego, przeszukiwanie urządzeń w poszukiwaniu wirusów stało się jeszcze szybsze. Skanowanie uruchamiane jest tylko wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba i w niewielkim stopniu obciąża komputer.
  • Tryb multimediów/gier – działanie programu nie zakłóca normalnego korzystania z urządzenia. Możesz bez żadnych przerw grać i cieszyć się pełną ochroną antywirusową.
  • Pełna wydajność komputera – dzięki Panda Cloud Security i przechowywaniu pełnej bazy wirusów w chmurze (a nie na komputerze), oprogramowanie nie wpływa na wydajność i działanie sprzętu.
  • Możliwość odzyskiwania systemu komputera PC – program umożliwia uruchomienie komputera w bezpiecznym trybie i usunięcie infekcji nawet w sytuacjach krytycznych.

PANDA DOME PREMIUM pozwala monitorować aktywność i lokalizację dzieci w Internecie , blokując dostęp do nieodpowiednich aplikacji i treści.

Najnowszy pakiet antywirusowy Panda Dome Premium za darmo pozwala skutecznie chronić wszystkie urządzenia domowe podłączone do Internetu, niezależnie od zainstalowanego systemu operacyjnego. Korzystaj bez obaw z sieci – przeglądaj strony, rób zakupy i dokonuj płatności na komputerze PC, Mac oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, a także iPad, iPod i iPhone. Sprawdź darmowy antywirus Panda free bez opłat.

Pobierz Panda Dome Premium za darmo https://www.pandasecurity.com/en/homeusers/solutions/premium/