Darkest Dungeon za darmo

2023-01-25 0 przez Pliki

Darkest Dungeon za darmo do pobrania pełna wersja gry w Xbox Game Pass na konsole, PC i w chmurze już od 2 lutego. Darkest Dungeon to wymagająca turowa gra RPG w gotyckiej oprawie traktująca o stresie, z którym zmagać się muszą poszukiwacze przygód.

Darkest Dungeon to wymagająca turowa gra RPG w stylu roguelike, opowiadająca o psychologicznym stresie związanym z przygodami. Rekrutuj, trenuj i prowadź drużynę niedoskonałych bohaterów przez pokręcone lasy, zapomniane labirynty, zrujnowane krypty i nie tylko. Czekają nie tylko niewyobrażalni wrogowie, ale także stres, głód, choroby i wszechogarniająca ciemność.

Zwerbuj, wyszkol i poprowadź drużynę niedoskonałych bohaterów przez niewyobrażalny horror, stres, głód, zarazę i mrok, który nigdy nie ustępuje…. 90%+ pozytywnych opinii na Steam z 73tyś recenzji, 84 na metacritic, 7.8 ocena użytkowników

Zwerbuj, wyszkol i poprowadź drużynę niedoskonałych bohaterów przez spaczone lasy, zapomniane norowiska, obrócone w ruinę krypty i inne przeklęte miejsca. Stoczysz walkę nie tylko z niewyobrażalnie przerażającymi przeciwnikami, ale także ze stresem, głodem, zarazą i mrokiem, który nigdy nie ustępuje. Odkryj przedziwne tajemnice i pomóż swoim bohaterom w walce ze straszliwymi potworami, korzystając z nowatorskiego, strategicznego systemu walki turowej.

Darkest Dungeon do pobrania

  • System Udręki: walcz nie tylko z potworami, ale także ze stresem! Zmierz się z paranoją, masochizmem, strachem, nieracjonalnymi zachowaniami i całą masą nawyków, które mają wpływ na rozgrywkę!
  • Imponująca, ręcznie rysowana oprawa graficzna
  • Nowatorski system walki turowej, który pozwoli ci stawić czoła wielu potworom z piekła rodem
  • System narratora, który komentuje twoje sukcesy… i porażki
  • Pozwól swoim wyczerpanym, znerwicowanym bohaterem odpocząć w Oberży lub Opactwie, aby zapanować nad ich stresem
  • Klasyczne elementy rodem z gier RPG w stylu roguelike, takie jak nieodwracalna śmierć, proceduralne generowanie podziemi i niepowtarzalny charakter każdej rozgrywki

Czy uda ci się powstrzymać nie dające się opisać koszmary, które pojawiły się w twojej rodzinnej posiadłości? Schodzisz na własną zgubę!

Pobierz Darkest Dungeon za darmo full wersja gry na konsole Xbox, PC i granie w chmurze. https://www.xbox.com/pl-PL/games/store/darkest-dungeon/bxkvn6g9c5wj