Darkest Dungeon za darmo

2020-12-25 0 przez Pliki

Darkest Dungeon za darmo do pobrania pełna wersja gry w Epic Game Store 25 grudnia przez 24h. Darkest Dungeon to wymagająca turowa gra RPG w gotyckiej oprawie traktująca o stresie, z którym zmagać się muszą poszukiwacze przygód.

Zwerbuj, wyszkol i poprowadź drużynę niedoskonałych bohaterów przez niewyobrażalny horror, stres, głód, zarazę i mrok, który nigdy nie ustępuje…. 90%+ pozytywnych opinii na Steam z 73tyś recenzji, 84 na metacritic, 7.8 ocena użytkowników

Zwerbuj, wyszkol i poprowadź drużynę niedoskonałych bohaterów przez spaczone lasy, zapomniane norowiska, obrócone w ruinę krypty i inne przeklęte miejsca. Stoczysz walkę nie tylko z niewyobrażalnie przerażającymi przeciwnikami, ale także ze stresem, głodem, zarazą i mrokiem, który nigdy nie ustępuje. Odkryj przedziwne tajemnice i pomóż swoim bohaterom w walce ze straszliwymi potworami, korzystając z nowatorskiego, strategicznego systemu walki turowej.

Darkest Dungeon do pobrania

  • System Udręki: walcz nie tylko z potworami, ale także ze stresem! Zmierz się z paranoją, masochizmem, strachem, nieracjonalnymi zachowaniami i całą masą nawyków, które mają wpływ na rozgrywkę!
  • Imponująca, ręcznie rysowana oprawa graficzna
  • Nowatorski system walki turowej, który pozwoli ci stawić czoła wielu potworom z piekła rodem
  • System narratora, który komentuje twoje sukcesy… i porażki
  • Pozwól swoim wyczerpanym, znerwicowanym bohaterem odpocząć w Oberży lub Opactwie, aby zapanować nad ich stresem
  • Klasyczne elementy rodem z gier RPG w stylu roguelike, takie jak nieodwracalna śmierć, proceduralne generowanie podziemi i niepowtarzalny charakter każdej rozgrywki

Czy uda ci się powstrzymać nie dające się opisać koszmary, które pojawiły się w twojej rodzinnej posiadłości?Schodzisz na własną zgubę!

Pobierz Darkest Dungeon za darmo full wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/darkest-dungeon/home