Rayman Raving Rabbids za darmo

2023-01-19 0 przez Pliki

Rayman Raving Rabbids za darmo do pobrania pełna wersja gry po polsku w Ubisoft Store od 19 stycznia w promocji. Rayman Szalone Kórliki po polsku czyli słynne Rayman Raving Rabbids to spin-offowa odsłona popularnej serii, hitowa gra platformówka 3D, zawierająca 70 mini-gierek przygotowanych przez ekipę deweloperską koncernu Ubisoft. Tym razem tytułowy bohater, którego poczynaniami kieruje gracz, musi stawić czoła szalonym kórlikom, które dokonały inwazji na spokojną Krainę Snów.

Ta nowa gra Rayman zawiera najzabawniejsze, najbardziej zwariowane wybryki, kiedy hordy wstrętnych króliczków najeżdżają świat Raymana, a on zostaje zniewolony i zmuszony do udziału w serii prób w stylu gladiatorów. Aby odzyskać wolność, Rayman musi zabawiać i przechytrzyć te szalone, wymykające się spod kontroli króliczki. Rayman Raving Rabbids to najbardziej ekscytująca i niesamowita gra w historii serii.

Rayman do pobrania

  • Ponad 70 dziwacznych prób w unikalnych, stylizowanych światach: Weź udział w konkursach, które bawią króliczki i zdobywaj popularność dla Raymana, aby przejąć moc Kórlika! Ścigaj się na zwierzętach, walcz na arenie, tańcz lub strzelaj tłokami!
  • Najlepsza gra towarzyska: Imprezuj ze znajomymi i weź udział w szalonej rywalizacji z maksymalnie 4 graczami w szalonych i zabawnych grach próbnych offline dla wielu graczy.
  • Dostosuj swoje środowisko: Stań się coraz bardziej popularny, aby odblokowywać i zbierać dodatkowe przedmioty, takie jak kostiumy, muzykę i przedmioty do celi więziennej Raymana, i stwórz swój niepowtarzalny styl! Wybierz punk, pop, rock lub hip hop i wykorzystaj funkowe ruchy taneczne, aby przechytrzyć króliczki.
  • Charakterystyczny projekt Raymana: Zwariowany projekt postaci i pomysłowy, oszałamiający wizualnie świat zapewniają połączenie fajnego stylu i pełnej zabawy akcji.

Z okazji Chińskiego Nowego Roku gra Rayman Raving Rabbids będzie do odebrania za darmo od 19 stycznia, 16.00 do 26 stycznia, 16.00

Pobierz Rayman Raving Rabbids za darmo na komputer PC z Ubisoft https://store.ubi.com/eu/rayman-raving-rabbids/56c4948888a7e300458b47de.html?lang=en-PL&lang=en_PL