Hi-Fi Rush za darmo

2023-01-26 0 przez Pliki

Hi-Fi Rush za darmo pełna wersja gry do pobrania na Xbox Game Pass (Cloud, PC i Xbox Series X|S)
Poczuj rytm jako niedoszła gwiazda rocka Chai i jego zespół walczący ze złowrogą megakorporacją w hałaśliwych bitwach rytmicznych! Tango Gameworks przedstawia nową grę Hi-Fi Rush , zupełnie najnowsza gierka akcji, w której świat synchronizuje się z muzyką.

Czuj rytm i wczuj się w Chaia – niedoszłą gwiazdę rocka, która wraz ze swoją rozwydrzoną ekipą wypowiada bardzo złej megakorporacji nieograniczoną wojnę rytmiczną! Zupełnie nowa gra akcji od Tango Gameworks, w której cały świat kręci się wokół muzyki.

CHAI KONTRA RESZTA ŚWIATA

Po tym, jak błąd w szemranym korpoeksperymencie doprowadza do wlutowania mu w serce odtwarzacza muzyki, uznany za „defekt” Chai musi stanąć do walki o wyzwolenie w nietuzinkowo animowanym świecie, w którym wszystko – platformowe łamigłówki, ataki wrogów, a nawet pełne ekspresji gagi i potyczki słowne – dzieje się do rytmu.

POGOWANIE CZAS ZACZĄĆ!

Stań przeciw zastępom korporacyjnych robotów (dosłownie) w dającym poczucie satysfakcji, rytmicznie podkręconym systemie walki. Zgrywaj swoje ruchy z muzyką, by zabłysnąć popisowym trafieniem w rytm, zdolnościami specjalnymi cięższego kalibru albo nawet atakami kombinacyjnymi przeprowadzanymi wspólnie z towarzyszami! Chcesz naprawdę się popisać? Pójdź o krok dalej i stukaj przyciski do rytmu, by wzmocnić efekty swoich działań i wykręcać wyniki na poziomie godnym oceny „S”.

ROZBESTWIENI NONKONFORMIŚCI KONTRA HARDKOROWE SZEFOSTWO

Pokieruj poczynaniami swojej ekipy złożonej z barwnych indywidualności i zanieś płomień rebelii do samego serca korporacji, która… nie ma serca. Zmierz się z korporacyjnymi superwajzorami każdego z działów, od Produkcji przez Marketing po Finanse. Każdy z nich będzie jeszcze bardziej od poprzedniego zorientowany na sukces i zechce bronić interesu technologicznego molocha podczas sekwencji walk okraszonych odrębnymi utworami muzycznymi oraz sporą dozą przesady!

SZYKUJ SWOJE SŁUCHAFONY

Baunsuj do wyśmienitych utworów z oryginalnej ścieżki dźwiękowej oraz kompozycji Nine Inch Nails, The Prodigy, The Joy Formidable i innych! A może masz ochotę popisać się swoimi talentami przed publicznością na żywo? Nie lękaj się: Hi-Fi RUSH zawiera również alternatywny, przyjazny streamerom tryb audio, który zastępuje utwory licencjonowane oryginalnymi kawałkami stworzonymi specjalnie pod transmisje.

Hi-Fi Rush za darmo graj w Xbox Game Pass https://www.xbox.com/en-US/games/hi-fi-rush