The Long Dark za darmo do pobrania

2020-12-20 0 przez Pliki

The Long Dark za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Games Store. Gra The Long Dark to głęboko przemyślana gra survivalowa, w której samotny gracz ponosi pełną odpowiedzialność za podjęte decyzje, odkrywając skute lodem tereny spustoszone wskutek geomagnetycznej katastrofy. W tym świecie nie ma zombie jesteś tylko Ty, mróz i najróżniejsze zagrożenia zesłane przez matkę naturę.

Powitaj cichą apokalipsę.

Nocne niebo rozświetlają rozbłyski. Wiatr świszcze przez cieniutkie ściany Twojej drewnianej chatynki. A w oddali wyją wilki. Spoglądasz na mizerne resztki prowiantu w plecaku i marzysz o tamtych dniach, zanim w tajemniczych okolicznościach zabrakło prądu. Jak długo uda Ci się przetrwać? Witaj w świecie THE LONG DARK, gry eksploracyjno-survivalowej, którą czasopismo Wired nazwało „ukoronowaniem całego gatunku”. The Long Dark to pełna refleksji gra eksploracyjno-survivalowa dla jednego gracza, która zmusza do myślenia podczas poznawania obszernej, pokrytej śniegiem i lodem dziczy w następstwie geomagnetycznej katastrofy. Nie ma w niej zombie – tylko Ty, zimno i wszystkie zagrożenia, jakie ma w zanadrzu Matka Natura.

Odcinkowy tryb narracji w The Long Dark, WINTERMUTE, obejmuje dwa z pięciu odcinków sezonu pierwszego. Oba odcinki zostały całkowicie przeprojektowane w ramach aktualizacji Redux. Mają nową strukturę misji, najważniejsze momenty akcji, dialogi, animacje i wiele więcej.

ODCINEK PIERWSZY – „Do Not Go Gentle”

Pilot Will Mackenzie (postać, w którą się wcielasz) i dr Astrid Greenwood zostają rozdzieleni po katastrofie samolotu w wyniku tajemniczego błysku na niebie i lądują w dzikich ostępach północnej Kanady. Walcząc o przetrwanie i podejmując desperackie próby odnalezienia Astrid, Mackenzie trafia do miasteczka Milton, gdzie zaczyna rozumieć skalę tej cichej apokalipsy.

ODCINEK DRUGI – „Luminance Fugue”

W poszukiwaniu Astrid Mackenzie zagłębia się w zimowy, dziki krajobraz. Tajemniczy traper może odegrać kluczową rolę w jej odnalezieniu, ale czy można mu zaufać?

ODCINEK TRZECI – „Crossroads Elegy”

W Milton, które zmaga się ze skutkami katastrofy, zagadkowy nieznajomy ratuje dr Astrid Greenwood (postać, w którą się wcielasz) od śmierci. W Pleasant Valley szaleją śnieżyce, a Astrid musi wykorzystać wszystkie lekarskie umiejętności, żeby pomóc napotkanym ocalałym. Czy odnajdzie Mackenziego i uchyli rąbka tajemnicy, która zawiedzie ich do Perseverance Mills?Pierwsze dwa odcinki WINTERMUTE dają około 15 godzin rozgrywki. Odcinki od trzeciego do piątego są w cenie gry i zostaną odblokowane za darmo po ich premierze.Występują: Jennifer Hale, Mark Meer, David Hayter i Elias Toufexis (odcinek trzeci). Muzyka: Cris Velasco.

Gra The Long Dark do pobrania

Przetrwanie to Twój jedyny cel. Pzeszkodzić może Ci tylko śmierć. Twórz własną historię przetrwania z każdą nową rozgrywką.Cztery różne tryby Experience umożliwiają dopasowanie poziomu do siebie. Do wyboru masz na przykład tryb Pilgrim, który jest cichy i refleksyjny, lub Interloper, w którym tylko najbardziej doświadczeni surwiwalowcy przeżyją pierwszy tydzień. Jeśli nie odpowiada Ci żaden z nich, skorzystaj z opcji Custom i dopasuj tryb Survival do swoich konkretnych upodobań.Muzyka: Sascha Dikiciyan.

Kilka osobnych trybów Challenge oferuje krótsze misje zaprojektowane na 1–3 godziny, jak Whiteout, podczas której trzeba błyskawicznie zebrać prowiant przed nadchodzącą monstrualnych rozmiarów śnieżycą. Lub Hunted, podczas której uciekasz przed morderczym niedźwiedziem. Przechodź kolejne misje, żeby odblokować Feat, które przydadzą się w dłuższej rozgrywce w trybie Survival. W momencie premiery dostępnych będzie pięć wyzwań, a kolejne pojawią się z kolejnymi aktualizacjami.

Oprócz pozostałych trzech odcinków WINTERMUTE kolejne aktualizacje będą zawierać ulepszenia trybu Survival, tak jak w przypadku 100 aktualizacji/poprawek, które wydaliśmy przez ostatnie trzy lata fazy wczesnego dostępu. Pamiętaj, że zakup The Long Dark uprawnia Cię do wszystkich pięciu odcinków WINTERMUTE oraz do pojawiających się aktualizacji trybu Survival.

Pobierz The Long Dark za darmo full wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/the-long-dark/home