HitmanPro darmowy skaner antywirusowy

2020-01-01 0 przez Pliki

HitmanPro darmowy skaner antywirusowy do wyszukiwania i usuwania złośliwego oprogramowania. Program wykrywa wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery i fałszywe oprogramowanie.

Skaner antywirusowy ma możliwości szybkiego i pełnego skanowania systemu. Usuwa wirusy, trojany, spyware oraz malware. Tworzy punkt przywracania, dzięki czemu w każdym momencie istnieje możliwość przywrócenia działającej konfiguracji komputera. Dodatkowo narzędzie usuwa zbędne wpisy w rejestrze i w systemie po usuniętych wirusach.

HitmanPro za darmo

Nowy typ złośliwego oprogramowania jest aktywowany codziennie i można je znaleźć wszędzie, nawet na zaufanych witrynach, unika regularnych programów antywirusowych. HitmanPro jest przeznaczony do uruchamiania obok swojego programu antywirusowego, używając swojego głębokiego skanowanie w celu wykrycia i usunięcia zero-day, Next-Gen złośliwego oprogramowania, które unika wykrycia. Upewnij się, że Twój system jest zabezpieczony przed malware zaprojektowany aby prześlizgnąć się przez szczeliny.

HitmanPro za darmo jest druga opinia skaner, zaprojektowany, aby uratować swój komputer przed złośliwym oprogramowaniem (wirusy, trojany, rootkity, etc.), które zostały zainfekowane komputera pomimo wszystkich środków bezpieczeństwa zrobionych (takich jak oprogramowanie antywirusowe, zapory, etc.).

Badania pokazują, że komputery są nadal działać szansę infekcją, ponieważ istniejący program antywirusowy nie daje 100% ochronę. „32% komputerów zainfekowanych pomimo obecności program antywirusowy”. Czytaj więcej …

Tylko opierając się na jednego producenta nie jest wystarczająca, aby całkowicie ochronić. Trzeba drugie źródło, aby upewnić się, że są bezpieczne. Ale w większości przypadków, instalacja drugi program antywirusowy nie jest dobrym rozwiązaniem. Dwa programy dokonujące wydajność komputera drastycznie, a czasem nawet konflikt powodując awarię komputera.

HitmanPro jest przeznaczony do pracy obok istniejących programów zabezpieczeń bez konfliktów. Skanuje komputer szybko (mniej niż 5 minut) i nie spowalnia komputera (z wyjątkiem kilku minutach jest skanowanie). HitmanPro nie musi być zainstalowany. Może być uruchamiany bezpośrednio z pamięci flash USB, CD / DVD, lokalnym lub sieciowym dysku twardym podłączonym.

HitmanPro oferuje darmowe skanowanie do drugiej opinii. Został on zaprojektowany, aby sprawdzić, czy środki bezpieczeństwa pracy. Jeśli nic nie zostanie znaleziony (i mamy szczerą nadzieję, że tak), to nigdy nie będziesz potrzebować licencji. Gdy zostanie wykryty wirus, a następnie otrzymasz bezpłatną 30-dniową licencję w celu usunięcia zagrożenia.

Pobierz HitmanPro na komputer z systemem Windows. https://www.hitmanpro.com/en-us/hmp.aspx