CyberGhost VPN za darmo

2020-01-02 1 przez Pliki

CyberGhost VPN darmowy program do anonimowego korzystania z internetu. Aplikacja łączy się z serwerem VPN, przez który będziemy korzystać z sieci – dane wysyłane i odbierane przez nasz komputer będą szyfrowane – nawiązywane jest połączenie przy użyciu 1024-bitowego szyfrowania SSL, a następnie wszelaki transfer danych odbywa się z wykorzystaniem 128-bitowego prywatnego klucza AES, dzięki czemu odwiedzane strony nie będą miały dostępu do naszego adresu IP (będą mogły odczytać jedynie adres serwera VPN). Aby móc korzystać z CyberGhost VPN należy utworzyć darmowe konto.

CyberGhost VPN za darmo

Możemy uruchomić sesję przeglądarki i połączenie z siecią VPN zaledwie jednym kliknięciem. W trakcie całej podróży po Internecie można pozostać anonimowym, jeśli uruchomisz program do anonimowego korzystania z internetu Cyberghost VPN darmowy program, zaledwie jednym kliknięciem zmienia adres IP komputera.

Od serwisu streamingowego, który chcesz odblokować dzieli Cię zaledwie jedno kliknięcie i już będziesz mógł działać swobodnie. Gwarantujemy, że to zadziała – bez frustracji, bez strat czasu, będziesz mógł usiąść wygodnie i cieszyć się ulubionymi filmami i programami telewizyjnymi.

Program do anonimowego korzystania z internetu CyberGhost VPN za darmo będzie chronić Cię automatycznie za każdym razem, gdy łączysz się z nową siecią Wi-Fi lub z Internetem. Nigdy już nie będziesz narażony na zagrożenia – ani w hotelu, ani na lotnisku, ani w restauracji, ani w żadnym innym, nowym, publicznym miejscu.

Jednym kliknięciem uruchomisz zarówno swojego wybranego klienta torrentowego i zabezpieczysz połączenie z siecią VPN, mając do dyspozycji najszybszy i najbezpieczniejszy dostępny serwer, na potrzeby bezstresowego torrentingu. Za to z czytelną informacją zwrotną a temat pobranych plików.

Pobierz Cyberghost VPN za darmo na komputer i korzystaj z możliwości przeglądania stron internetowych bez hakerów, masowej inwigilacji i śledzenia poczynań w Internecie. Jak obejść blokadę stron w internecie?

Surfuj anonimowo – Pobierz teraz i korzystaj bezpłatnie z CyberGhost VPN.
Dostępny na Windows, Android i iOS. https://www.cyberghostvpn.com/pl_PL/apps