Ashampoo Burning Studio darmowy program do nagrywania płyt

2022-02-01 0 przez Pliki

Ashampoo Burning Studio 2022 to darmowy program do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych oraz obrazów płyt w formatach ISO, CUE/BIN i ASHDISC. Ponadto pozwala na kasowanie dysków wielokrotnego zapisu (czyli DVD-RW i CD-RW), zrzucanie plików muzycznych do formatu WMA i MP3 oraz nagrywanie filmów w formatach VCD i SVCD.

Darmowy program do nagrywania płyt Ashampoo Burning Studio oferuje także projektowanie oraz drukowanie etykiet zarówno na papierze jak i na powierzchni płyty. Aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze i posiada przejrzysty interfejs. Dodatkowo autorzy wyposażyli program w moduł odpowiedzialny za tworzenie i drukowanie etykiet (na papierze lub bezpośrednio na płycie wykorzystując technologię LightScribe) oraz opcję tworzenia i przywracania kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym z możliwością ich szyfrowania i kompresowania.

Ashampoo Burning Studio free 2022

to oprogramowanie do nagrywania i multimediów. Łatwość użycia, większe możliwości i totalna dostępność.

 • Nagrywaj pliki, muzykę, zdjęcia i wideo na CD, DVD oraz Blu-ray Disc
 • Kopia zapasowa i ochrona najważniejszych danych z opcją szyfrowania
 • Twórz doskonałe kopie swoich CD, DVD oraz Blu-ray Disc
 • Authoring i tworzenie filmów oraz pokazów slajdów w jakości HD
 • Twórz nośniki Audio i projektuj okładki oraz etykiety
 • Przeglądaj i twórz obrazy nośników

Nowe funkcje:

Chroń delikatne dane przed oczami wścibskich z szyfrowaniem danych

Twoj prywatne dane powinny być chronione, to Twoja prywatność! darmowy program do nagrywania płyt Ashampoo Burning Studio za darmo, wbudowano opcję szyfrowania nośnika, dzięki czemu Twoje dane są dostępne tylko dla Ciebie.

Zgrywaj Audio CD z klasą

Podczas zgrywania nośnika, Ashampoo Burning Studio automatycznie znajduje najlepsze okładki dla ścieżek, aby Cię wyręczyć.

Kopia zapasowa urządzeń mobilnych jednym kliknięciem

Dzięki Ashampoo Burning Studio free, nie musisz ręcznie wykonywać kopii zapasowych każdego pliku z osobna, z tabletów czy smartfona na PC. Podłącz i kliknij – Ashampoo Burning Studio klucz do pobrania zrobi resztę. Wszystkie najpopularniejsze urządzenia, włączając w to Androida i Apple oraz tablety (iPod, iPhone, iPad) są w pełni wspierane.

Wykonuj zadania szybciej dzięki usprawnieniom interfejsu

darmowy program do nagrywania płyt Ashampoo Burning Studio klucz za darmo posiada mnóstwo ulepszeń dla Twojej wygody. Między innymi szybsza odpowiedź okien dialogowych, wyświetlanych odpowiednio do zadania, wirtualna struktura drzewa zapewniająca odpowiednią hierarchię widoku folderów i inne usprawnienia. Darmowe pobieranie z chomikuj Ashampoo Burning Studio pełna wersja po polsku.

Ashampoo Burning Studio 2022 to szybkie i odpowiednie narzędzie do nagrywania filmów, muzyki i plików na nośnikach. Oprócz kopii zapasowych danych, program pozwala także na wyodrębnianie muzyki z nośników Audio CD i tworzenie stylowych okładek i projektów.

 • ulepszone wyszukiwanie okładek
 • Nagrywaj na jeden lub więcej nośników CD, DVD lub Blu-ray Disc
 • Kopiuj nośniki CD, DVD oraz Blu-ray Disc
 • Nagrywaj nośniki odporne na zarysowanie
 • Wykonuj kopie zapasowe telefonów, tabletów i innych urządzeń zewnętrznych
 • Twórz Audio CD
 • Zaprojektuj i drukuj okładki oraz etykiety dla każdego typu nośnika
 • Całkowicie nowy interfejs użytkownika

Do pobrania i aktywacji za darmo, by aktywować trzeba założyć konto. Po uruchomieniu podajemy email i aktywujemy przez link (z danych podajemy email, imię i nazwisko).

Pobierz Ashampoo Burning Studio darmowy program do nagrywania płyt. https://www.ashampoo.com/pl/pln/dld/5510/burning-studio-20/