DxO Optics Pro 7 do pobrania za darmo

2014-07-15 0 przez Pliki

Świetna alternatywa dla Adobe Lightroom do końca tego miesiąca została udostępniona do pobrania całkowicie za darmo. Wersja DxO Optics Pro 7 pochodzi z końca 2011 r., i nie obejmuje wsparcia dla aparatów wydanych po tym okresie. Jeśli często obrabiamy fotografie to ten program będzie nam przydatny. Wystarczy podać maila, na który zwrotnie otrzymacie kod aktywacyjny dla produktu. Równocześnie otrzymamy także kupon zniżkowy na zakup najnowszej wersji programu.
Promocja obowiązuje tylko do końca lipca. Oczywiście jeśli pobierzecie program do tego czasu, będzie on bez problemu działał na komputerach. Program do pobrania na stronie http://www.dxo.com/intl/practicalphotography

dxo_optics_pro_7

Alternatywa dla Adobe Lightroom wyróżniają moduły optyczne, przystosowane do konkretnego modelu aparatu cyfrowego. Dzięki takiemu rozwiązaniu korekta plików RAW przebiega precyzyjniej i szybciej.
DxO Optics Pro to program skupiający się w głównej mierze na poprawianiu technicznej strony zdjęcia. Dzięki indywidualnym badaniom każdego aparatu cyfrowego w swoich laboratoriach, twórcy przygotowali narzędzie automatycznie poprawiające parametry fotografii dla danego modelu lustrzanki. Każdy sprzęt i obiektyw cechuje się przecież inną aberracją chromatyczną czy winietowaniem, dlatego analiza powinna przebiegać w sposób indywidualny. Program automatycznie rozpoznaje model aparatu, jakim wykonano zdjęcie i pobiera odpowiedni moduł.